Jak podają media, Andrzej Duda niestety nie był w stanie osobiście przybyć na sobotnie obchody 30-lecia działalności rozgłośni Radia Maryja, w związku z czym postanowił uraczyć dyrektora Tadeusza Rydzyka czymś zupełnie innym, niż audi 80, które dyrektor przed laty miał otrzymać w prezencie od pewnej niemieckiej rodziny.

Andrzej Duda wysłał Tadeuszowi Rydzykowi różaniec. Co zrobi z nim obdarowany?

Jak donosi “Super Express”, Andrzej Duda postanowił sprezentować Tadeuszowi Rydzykowi różaniec na znak pamiątki sobotniej uroczystości. Do osobistego upominku dołączył list - Ten piękny jubileusz to okazja, aby uhonorować wizjonerski zapał, kreatywność i determinację założyciela i dyrektora Radia Maryja, Ojca Tadeusza Rydzyka. W uznaniu dla dokonań Radia Maryja oraz zasług zgromadzonej wokół niego społeczności przekazuję na ręce Ojca Dyrektora upominek, który ma dla mnie szczególne znaczenie osobiste. Jest to różaniec — pamiątka dzisiejszych uroczystości.

Według medialnych spekulacji, nie jest wiadome co Tadeusz Rydzyk zamierza zrobić z prezentem od Andrzeja Dudy, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że różaniec będą mogli oglądać przebywając na terenie siedziby rozgłośni Radia Maryja lub w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św Jana Pawła II w Toruniu.

O tym się mówi: Jubileusz 30-lecia Radia Maryja. Tadeusz Rydzyk zaskakuje językiem niemieckim i opowieścią o audi 80

Zerknij: Najnowsze informacje z rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Książę William romansował ze znaną amerykańską piosenkarką