W najnowszym wydaniu jednego z zagranicznych tabloidów, książę Harry zorganizował tajne spotkanie z księciem Williamem i Kate Middleton, aby rozwiązać najnowszy kryzys rodziny królewskiej.

Podczas gdy Harry i jego żona, Meghan Markle, niegyś przekonywali, że porzucają swoje królewskie obowiązki na rzecz prywatnego życia w Stanach Zjednoczonych, Meghan Markle zrobiła wszystko, by pozostać w blasku fleszy.

Media podają, że Harry chce powstrzymać Meghan przed kolejnymi wygłupami

Księżna pojawiła się nawet w talk show Ellen DeGeneres, gdzie na polecenie gospodyni programu wygłupiała się w miejscu publicznym. „Meghan uważała, że ​​to zabawne – myślała, że ​​pokazuje swoją zwyczaną, bardziej wrażliwą stronę, ale była chyba jedyną osobą w rodzinie, która tak się zachowywała”, mówi wtajemniczony tabloidowi.

„Harry był naprawdę przez nią zakłopotany. Mimo, że nie pracują jako członkowie rodziny królewskiej, nadal używa tytułu księżnej i powinna zachowywać się z pewnym poziomem przyzwoitości. „Kiedy Meghan powiedziała, że ​​chce prywatności, on jej uwierzył. Ale wydaje się, że robią więcej publicznych rzeczy niż kiedykolwiek, teraz są z powrotem w jej ojczyźnie, a Harry zaczyna czuć się jak występujący klaun – dosłownie, biorąc pod uwagę, że nawet żonglowała nim podczas występu Zoom w swoje urodziny.

Ten dziwny świat celebrytów nie jest czymś, do czego Harry jest przyzwyczajony, ani też nie wydaje się, że bardzo mu się to podoba” – powiedziało nienazwane źródło. Czy książę Harry błagał księcia Williama i Kate Middleton o pomoc w powstrzymaniu Meghan Markle przed zawstydzeniem ich rodziny? Jedna z okładek zagranicznego tabloidu twierdzi, że książę Sussex obawia się, że jego żona zagraża reputacji rodziny królewskiej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Tomasz Stockinger nie ma dobrych wieści. Aktor musi się zmierzyć z dużym problemem. O co chodzi

Zerknij: Finał 12 edycji "The Voice of Poland". Widzowie mieli bardzo trudny wybór. Kto zwyciężył