Ostatnie wydarzenia ze świata piłki nożnej mocno dały do myślenia wielu zawodnikom z różnych krajów. Nie ulega wątpliwości, że Robert Lewandowski ze swoimi licznymi zasługami i sukcesami odniesionymi wraz z Bayern Monachium, stanowi nielada zagrożenie dla przeciwników Bayernu.

Jak podają media, w hiszpańskiej prasie pojawiły się doniesienia, że polskiego pochodzenia napastnik Bayernu Robert Lewandowski zechce dać z siebie wszystko podczas meczu po tym, jak nie otrzymał Złotej Piłki, którą w tym roku zgarnął Leo Messi.

Hiszpanie boją się starcia z Robertem Lewandowskim?

65 edycja prestiżowego plebiscytu o Złotą Piłkę miała miejsce w zeszły poniedziałek w Paryżu. Zjawiły się tam największe sławy światowego futbolu, a wśród nich zjawił się zwycięzca tegorocznego plebiscytu Lionel Messi, a także plasujący się zaraz po nim na drugim miejscu, Robert Lewandowski.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Dla Lionela Messiego, który w plebiscycie zdobył 613 punktów była to już siódma Złota Piłka w jego karierze. Magazyn "France Football" Robertowi Lewandowskiemu przyznał na otarcie łez nagrodę pocieszenia w postaci tytułu najlepszego strzelca roku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Gdy Lionel Messi odbierając swoją nagrodę zwrócił się do Roberta Lewandowskiego twierdząc, że zasłużył on na Złotą Piłkę w 2020 roku, media na całym świecie zaczęły się rozpisywać na temat spekulacji, czy organizator plebiscytu nadrobi zaległości z 2020 roku i wręczy Złotą Piłkę Robertowi Lewandowskiemu.

Wielka sława Polaka i jego sukcesy sprawiły, że w hiszpańskiej prasie zawiało grozą przed spotkaniem z Bayernem Monachium i samym Robertem Lewandowskim.

O tym się mówi: Jan Englert opowiedział o nieuleczalnej chorobie. Lekarze nie mogą mu pomóc. Jest gotów na odejście

Zerknij: Ciasto „Domek z twarogu” bez pieczenia. Główny deser noworocznego stołu w stylu lat 90