Stanisław z "Rolnik szuka żony" dał się zapamiętać z odrzucenia wszystkich kandydatek z powodu niezaistnienia "czegoś z serca", co jest potrzebne do zbudowania związku. Teraz, Stanisław Pytlarz, mieszkaniec Złotnik Wielkich pochwalił się nawiązaną niedawno relacją z urodziwą niewiastą!

Stanisław odrzucił trzy piękne kandydatki, ale wiedział co robi

Stanisław z "Rolnik szuka żony" wziął udział w ósmym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Nie zdobył jednak sympatii zbyt wielu widzów show Telewizji Polskiej. Szybko się okazało, że nie znajdzie w programie drugiej połówki, gdyż każdą z trzech pań zaproszonych na gospodarstwo odesłał do domu.

Całokształtem swoim uczestnik zasłużył sobie na krytyczne komentarze widzów i internautów. Stanisław ufając swoim przeczuciom i intuicji, nie zaryzykował związkiem pozbawionym uczucia, by zadowolić publiczność i powiedział Marcie Manowskiej co zamierza, zanim doszło do ogłoszenia ostatecznej decyzji - Muszę im powiedzieć, że zostaniemy przyjaciółmi.

Teraz z pewnością cieszy się z tego, że zaufał sobie, gdyż wygląda na to, że poza "Rolnikiem" odnalazł kobietę, która ma w sobie "to coś".

Ujawnił na swoim profilu na Instagramie, że swoją wybrankę poznał za pośrednictwem przyjaciół i wyznał także, że darzy ją silnym uczuciem.

Dzięki mediom społecznościowym fani mogą się dowiedzieć, że pierwsza ich randka odbyła się podczas pysznej zabawy na gokardach. Opis do zdjęcia nie budzi wątpliwości - Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy, dlaczego nie wychodziło nam wcześniej. Niby słyszałem to wcześniej, ale zrozumiałem niedawno.

O tym się mówi: Sprytne sztuczki na przedłużenie życia choince bożonarodzeniowej. Te produkty masz już w domu

Zerknij tutaj: Robert Lewandowski odniósł się do gratulacji Messiego. Jeden z tabloidów przekręcił słowa "Lewego". Co napisali