Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Basia Kurdej-Szatan zamieściła w mediach społecznościowych bardzo emocjonalny wpis, będący reakcją na filmik ukazujący jedną z akcji funkcjonariuszy na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka wciąż ponosi konsekwencje swojej reakcji. Niestety reperkusje dotknęły nie tylko jej.

Basia Kurdej-Szatan wciąż płaci za błąd

Emocjonalna reakcja aktorki miała szereg nieprzyjemnych skutków. Jednym z pierwszych była ogromna fala hejtu, z jaką przyszło się zmierzyć aktorce. Wielu internautów nie pozostawiło na Kurdej-Szatan suchej nitki. To był jednak początek jej problemów. Kwestią jej wpisu zajęła się prokuratura, a Jacek Kurski zdecydował się definitywnie zakończyć z nią współpracę.

To wszystko sprawiło, że Basia Kurdej-Szatan na jakiś czas zniknęła z social mediów. Po powrocie do aktywności, aktorka zdążyła udzielić kilku wywiadów, w których odnosiła się do kwestii feralnego wpisu. Niestety nie tylko ona gorzko płaci za swój błąd. Konsekwencje wpisu okazały się równie dotkliwe dla jej męża Rafała Szatana.

Wpis Barbary Kurdej-Szatan w "Wiadomościach"/YouTube @Polska z prawej strony
Wpis Barbary Kurdej-Szatan w "Wiadomościach"/YouTube @Polska z prawej strony
Wpis Barbary Kurdej-Szatan w Wiadomościach/YouTube @Polska z prawej strony

Rafał Szatan stracił pracę

Z informacji przekazanych przez portal "Pudelek" wynika, że także kontrakt Rafała Szatana z serialem "M jak miłość" został rozwiązany. Miało do tego dojść tuż po tym, jak za współpracę podziękowano jego żonie.

Przypomnijmy Rafał Szatan wcielał się w postać muzyka Eryka. W ostatnim czsie scenarzyści nie mieli jednak pomysłu na rozwinięcie jego wątku. Po tym, jak z "M jak miłość" wyleciała Barbara Kurdej-Szatan produkcja miała zdecydować się na usunięcie postaci granej przez Szatana. Osoba z produkcji zdradziła, że "nie wróci już na plan".

Basia i Rafał Szatanowie/YouTube @BOBER MANAGEMENT
Basia i Rafał Szatanowie/YouTube @BOBER MANAGEMENT
Basia i Rafał Szatanowie/YouTube @BOBER MANAGEMENT

Spodziewaliście się takiego rozwoju wypadków?

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman powiedziała, co myśli o pierwszej damie. Dziennikarka nie zamierzała się hamować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poruszające wydarzenia w jednej z polskich szkół. Licealista źle się poczuł, kilka godzin później dotarła najsmutniejsza z możliwych informacji

O tym się mówi: Stanisław z "Rolnik szuka żony" zaskoczył internautów. Czy znalazł miłość poza programem