Jej piosenki stają się hitami, jej wygląd jest przykładem do naśladowania. А jej życie osobiste jest obserwowane przez paparazzi.

Minęło ponad pół roku, odkąd Jennifer Lopez i Ben Affleck znów stali się parą. Po 17-letniej przerwie zakochani spędzają razem cały swój wolny, a momentami także roboczy czas, pisze fakta.today

Wiele tabloidów niejednokrotnie publikowało zdjęcia przytulających się Jennifer i Bena.

Niewiele jednak wiadomo o tym, jak partnerzy żyją w zwykłym życiu, kiedy nie muszą stać przed kamerami i uśmiechać się.

Dlatego, gdy w domu Jennifer Lopez pojawił się nowy członek rodziny – kociak o imieniu Hendrix, fanom piosenkarki bardzo spodobał się film z nim, który Jennifer Lopez opublikowała na Twitterze.

52-letnia piosenkarka zaprezentowała w sobotę swojego nowego zwierzaka całemu światu. Na krótkim filmie można zobaczyć Hendrixa odpoczywającego w luksusowym salonie piosenkarki obok choinki. Kociak zamarł radośnie patrząc na swoją nową właścicielkę. Chociaż może to tylko przebranie? I kociak faktycznie planuje przejąć choinkę, którą Jennifer Lopez już udekorowała na Boże Narodzenie?

Przedstawiamy… #Hendrix!!!! 🐈⬛ 🎄, - napisała gwiazda.

Wiadomo, że kociak nie jest jedynym zwierzakiem Jennifer Lopez. Ma też psa o imieniu Tyson. Opiekuje się nim syn piosenkarki.

Możliwe, że dzięki kociakowi związek dwóch celebrytów, Jennifer Lopez i Bena Afflecka, osiągnął nowy poziom.

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski o pogodzie w Boże Narodzenie 2021 roku. Czy Święta będą białe

Zerkij tutaj: Z życia wzięte. Zapytałam córkę, czy powinnam ją odwiedzić. Jej odpowiedź mocno mnie dotknęła. Dlaczego jest taka wredna