Jak podają media, znany jasnowidz z Człuchowa kolejny już raz przekazał swoją wizję na temat przyszłości Polski. Tym razem poruszył temat pogody, jaka zapanować miałaby w Boże Narodzenie, oraz w sylwestrowy wieczór 2021.

Jasnowidz opowiedział o pogodzie w okresie świąt

Według prognoz synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w dzień Bożego Narodzenia, w wigilijny wieczór ma nastąpić ocieplenie, co skutkować będzie dodatnią temperaturą i opadami deszczu.

Później wystąpić mają mrozy i obfitsze opady śniegu. Krzysztof Jackowski także postanowił podzielić się swoją wizją na temat pogody przewidywanej na okres świąteczny i noworoczny. Jak podaje "Super Express", jasnowidz stwierdził, że według jego odczucia zima ma ustąpić w okresie świąt Bożego Narodzenia. Miałaby wówczas zapanować aura bliższa jesieni, niż zimie. Stanowczo zaznaczył, że prawdziwa zima przyjść ma dopiero pod koniec grudnia, czyli w okresie między świętami, a Sylwestrem.

Aura ta nasilić by się miała między 10, a 15 stycznia 2022 roku, który według jasnowidza ma być rokiem przełomowym, naznaczonym złymi wydarzeniami skumulowanymi jeszcze w grudniu tego roku - (...) Zima przyjdzie, ale moim zdaniem taka konkretna zima przyjdzie już w dużej końcówce grudnia, czyli w tym okresie przed sylwestrem. Taka konkretna zima to zacznie się 10-15 stycznia. To taka mocna będzie zima. Rok 2022 będzie rokiem przełomu na minus, być może na plus. Chociaż wszystko wskazuje na to, że na minus. Niestety 2022 rok będzie rokiem bardzo złym przez wydarzenia, które się skumulują w tym roku, ale może potem będzie lepiej. Zobaczymy. Ja to mówię bardzo ogólnikowo - zaznaczył Krzysztof Jackowski.

O tym się mówi: Wybór najlepszej ryby na Wigilię. Czym się kierować i których ryb unikać

Zerknij: Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o swojej przygodzie w mediach. Jest jedna rzecz, której nigdy by nie zrobiła