Jak podaje "Super Express", Jolantę Kwaśniewską spotkał ogromny zaszczyty. Okazuje się bowiem, że została wyróżniona w Plebiscycie 21 Osób Flexi na XXI wiek w kategorii Znani i Lubiani.

Jolanta Kwaśniewska uhonorowana przez księdza i seksuologa?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Michal Figurski (@feegur)

Uhonorowano ją za jej charytatywną działalność, a deszcz gratulacji spadł na nią za ten zaszczyt. Jak podają media, Jolanta Kwaśniewska będąc już pierwszą damą czynnie brała udział w różnych charytatywnych akcjach i w blasku fleszy działała na rzecz słabszych i potrzebujących.

Można ją także skojarzyć z Fundacją "Porozumienie bez barier", która została założona w 1997 roku. Fundacja ta z powodzeniem działa do dzisiaj wspierając ludzi potrzebujących i starszych, gdyż temat starości właśnie mocno zaprząta myśli byłej pierwszej damy.

Dumna żona byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego stała się laureatką pierwszej edycji plebiscytu, a kategoria Znani i Lubiani nie jest kategorią przypadkową w kontekście uhonorowania działalności Jolanty Kwaśniewskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Obcasy.pl (@obcasy.pl)

Plebiscyt o nowo brzmiącej nazwie zorganizowany został przez portal traktujący o aktywności i pracy osób po 50 roku życia, Flexi.pl. Do plebiscytu wyłoniono kandydatury osób będących po 50 roku życia, działających prężnie i będących inspircją dla innych, pełnych energii i zapału pracujących na rzecz naszego kraju.

Według flexi.pl kandydatura Jolanty Kwaśniewskiej była idealna, a wyróżnienie byłej pierwszej damie przyznali wchodzący w skład kapituły Ilona Łepkowska, profesor doktor habilitowany medycyny Zbigniew Lew-Starowicz, Agnieszka Holland i ksiądz Adam Boniecki.

O tym się mówi: Ekspert wyjaśnia, co oznaczają wysokie rachunki za prąd. Czy grozi nam blackout

Zerknij tutaj: Prawda na temat małżeństwa Lecha i Danuty Wałęsów ujrzała światło dzienne. To musiało być dla byłej pierwszej damy ogromnie trudne