Historia Edyty Górniak jej potwornej traumy związanej ze zdradą ukochanego wciąż jest odgrzewana i rozdrapywania na jak stary strup. Od momentu, gdy Edyta Górniak zwierzyła się na początku roku ze zdray byłego partnera, tabloidy wciąż nie milkną na ten temat.

Trauma Edyty Górniak wciąż trwa...

Okazuje się jednak, że gwiazda jakiś czas temu zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące prawdziwych wydarzeń jakie miały miejsce w jej życiu w związku z niewiernym ukochanym. Okazuje się bowiem, że na samej zdradzie trauma Edyty Górniak się nie skończyła.

Jak można zauważyć, w tabloidowy doniesieniach na temat Edyty Górniak, wszyscy zgodnie zauważają odmienność jej poglądów odnośnie obecnej sytuacji w kraju i na świecie, ale także dostrzegają fakt, że gwiazda nigdy nie miała szczęścia w sferze uczuciowej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez edyta loops (@empireofedi)

Okazuje się bowiem, że jej związki tworzone były z zupełnie nieniedobranymi do niej mężczyznami, przez których zawsze mocno cierpiała i którzy sprawiali jej wiele bólu. Od czasu do czasu Edyta Górniak opowiada o tym w wywiadach ku przestrodze innym kobietą, aby zwróciły uwagę na wiele alarmujący sygnałów.

Jednym z mężczyzn, którzy bardzo mocno ją zranili okazał się być ojciec jej syna Alana. To małżeństwo nie zakończyło się szczęśliwie, a sama Edyta bardzo trudno znosi wspomnienia na jego temat.

Diwa opowiedziała w jednym z wywiadów, że poza wielkimi rozczarowaniami i morzem łez wylanych przez byłego męża, okazało się, że owocem jego zdrad były dziecko - (...) Żeby przeżyć to, musiałam przywdziać energetyczną skorupę. Mój organizm się tak mocno spiął, że dostał swego rodzaju wewnętrznego zakwasu. Uwalnianie tego na przestrzeni czasu jest jak leczenie wewnętrznych siniaków. To jest takie dziwne... W tych traumach jest tak, że nie leci krew, nie można opatrzyć, nie ma maści, nie ma leków. To, co się stało w organizmie, potrzebuje czasu na uwolnienie. (...)

O tym się mówi: Joanna Opozda ma poważne problemy ze zdrowiem. Żona Antka Królikowskiego szczerze o swojej ciąży. Nie jest różowo

Zerknij: Niepokojące wieści płyną ze szpitala, w którym przebywa Hann Gucwińska. Co wiadomo o jej stanie