Jak zauważyło wielu, a podkreślił "Pomponik" Anna Lewandowska, 33-letnia żona znanego piłkarza Roberta Lewandowskiego poniosła porażkę na płaszczyźnie gramatyki. Jednym z elementów listy błędów zaliczone zostały przemówienia publiczne, widoczny jest problem z deklinacją.

Jakie błędy popełnia Anna Lewandowska podczas publicznych wystąpień

Możemy się dowiedzieć z mediów, że Anna Lewandowska swoje życie ma podporządkowane sportowi, tak samo było w dzieciństwie. Wielu z nas się przekonało, że czynna aktywność sportowa i regularne treningi w okresie nauki szkolnej niekoniecznie mogą iść w parze z dobrymi wynikami w nauce.

Jednak mimo wszystko Anna Lewandowska dała radę ze skończeniem szkoły i zaliczeniem nawet studiów na Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie w 2013 roku miała obronić magisterkę.

Studia podyplomowe dały celebrytce tytuł specjalisty do spraw żywienia i menedżera sportu. Niestety, wyższe wykształcenie nie uchroniło Anny Lewandowskiej przed popełnianiem błędów językowych podczas publicznych wystąpień.

Podczas Gali Marki Roku 2020 oraz 2021 Anna Lewandowska miała za zadanie wygłosić podziękowanie za przyznaną nagrodę w kategorii "zdrowie". Wielu zauważyło i wytknęło celebrytce pewne błędy - "Pokieruję tą statuetkę do osób z mojego biznesu, z mojej firmy".

Według słownika PWN deklinacja to «odmiana rzeczownika, przymiotnika, zaimka lub liczebnika przez przypadki i liczby; też: zespół form fleksyjnych wyrazów odmieniających się w określony sposób», w związku z powyższym Anna Lewandowska zapewne chciała powiedzieć, że “skieruje tę statuetkę”, albo “pokieruje tą statuetką”.

O tym się mówi: Tomasz Kammel przechodzi bardzo trudne chwile. Stracił bardzo ważną w życiu osobę

Zerknij: Agata Kornhauser-Duda udała się z wizytą do wyjątkowego mężczyzny. Wygląda na to, że dobrze bawiła się w jego towarzystwie