Jak podaje portal "Super Express", Agata Kornhauser-Duda udała się z wizytą do pana Marka, który przez wiele lat zmagał się z bezdomnością. Przed kilkoma miesiącami, jego życie się odmieniło i teraz mógł ugościć w swoim domu pierwszą damę. Żona prezydenta nie przyszła w odwiedziny z pustymi rękoma. Poznajcie szczegóły tego wyjątkowego spotkania.

Znają się od 2019 roku

Agata Kornhauser-Duda poznała pana Marka w 2019 roku, w Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej. Mężczyzna przez bardzo długi czas zmagał się z bezdomnością, na szczęście wreszcie los się do niego uśmiechnął i mógł ugościć pierwszą damę w swoim lokum. Pan Marek zamieszkał w mieszkaniu komunalnym.

Na przybycie pierwszej damy przygotował herbatę, kawę, a także zadbał o to, aby w czasie spotkania nie zabrakło słodkiej przekąski. W rozmowie z Agatą Kornhauser-Duda z uwagą słuchała jego opowieści o tym, jak wyglądała jego walka o wyjście na prostą i powrót do normalnego życia. Zdradził również, jak to się stało, że trafił na ulicę.

Okazuje się, że po tym, jak w wypadku stracił ukochaną rodzinę, popadł w alkoholizm. W oficjalnej informacji zamieszczonej na stronie prezydenta możemy przeczytać, że dzięki "Kamilianowi, Ojcu Palecznemu z Dworca Centralnego w Warszawie trafił do pensjonatu św. Łazarza".

Zdjęcia jasno wskazują, że żona prezydenta Andrzeja Dudy, świetnie bawiła się w towrzystwie pana Marka. Także on był wyraźnie podekscytowany wizytą tak znamienitej gospodyni. Agata Kornhauser-Duda nie przyszła w odwiedziny z pustymi rękoma. Na wejściu wręczyła mężczyźnie przyniesione podarki. Relacje z wizyty możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie o geście pierwszej damy?

To też może cię zainteresować: Nowy rok przyniesie ogromne podwyżki domowych rachunków. Niebawem ich dokładną wysokość ogłosi URE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia obiegły media. Ochroniarze Jacka Kurskiego postanowili przerwać milczenie. Co zdradzili

O tym się mówi: Elżbieta z "Rolnik szuka żony" twardo stoi przy swoim. Nie chce widzieć Marka. Co jej zrobił