Jak podaje "Super Express", Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony" w ciąż nie ma ochoty kontaktować się z Markiem. Jak podały liczne media, pozornie szczęśliwa relacja między nimi okazała się być totalnym nieporozumieniem i traumą dla Elżbiety.

Elżbieta jest nieugięta w sprawie Marka

Niestety, to jaki w rzeczywistości jest Marek wyszło dopiero po jego przeprowadzce do rolniczki. Według córki Elżbiety, Marek bardzo ją poniżał, komentował jej wygląd twierdząc, że choć ciało robi wrażenie, to twarz pozostawia wiele do życzenia i wymaga korekty.

Marek Elżbietę ponoć bardzo upokarzał i poniżał. Kobieta nie chce go widzieć na oczy, co oczywiście jest zrozumiałe. Jak mogliśmy zobaczyć w trakcie trwania programu, Elżbieta była Markiem wprost zachwycona na etapie nagrywania programu, jednak jej opis relacji z nim pokrył się niestety w czasie rzeczywistym z ogromną traumą rolniczki, kiedy przeżywała ona wówczas bardzo złe traktowanie przez Marka.

Jak opowiedziała później w wywiadzie, Marek miał do niej ogromną pretensje za to, że pomagała innym. Nie mógł znieść faktu, że komuś innemu poświęcała czas zamiast oddać się w stu procentach jego planom i woli - Miał pretensje, że pomagam innym. Tylko siedział na kanapie z telefonem. Po dwóch tygodniach wiedziałam, że każde z nas żyje osobno. A też bywał dla mnie przykry. Nie spełnię swojego pomysłu, by otworzyć agroturystykę. Dojrzewam do tego, żeby zacząć nowe życie, ale gdzie indziej. A z Markiem kontaktu nie mam i mieć nie zamierzam.

O tym się mówi: Edyta Górniak przeżyła prawdziwą traumę. Chodzi o jej byłego męża. Są owoce jego zdrad

Zerknij: Niepokojące wieści płyną ze szpitala, w którym przebywa Hann Gucwińska. Co wiadomo o jej stanie

Nie przegap tego: W mediach rozpętała się burza wokół księżnej Kate. Czy żonie księcia Williama na rękę jest niedyspozycja królowej Elżbiety II