Jak podaje portal "Pudelek", w ostatnim czasie królowa Elżbieta II coraz rzadziej bierze udział w publicznych wystąpieniach i uroczystościach. Wszystko za sprawą zaleceń lekarzy, którzy wskazują, że monarchinii powinna jak najwięcej odpoczywać. Część jej obowiązków przyjęła w tym czasie księżna Kate.

Problemy zdrowotne

Ostatnie tygodnie przynosiły niepokojące doniesienia o stanie zdrowia królowej Elżbiety II. 95-latka musiała zwolnić tempo i ograniczyć swoją działalność, którą do tej pory starała się wytrwale wypełniać. Monarchinii odpoczywała w swojej wiejskiej posiadłości w Sandringham, a jej zadania przejęli pozostali członkowie rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta II nie pojawiła się między innymi na obchodach Dnia Pamięci, po raz pierwszy od ponad dwóch dekad. W jej imieniu hołd żołnierzom oddali książę William i księżna Kate. Ta ostatnia zajęła centralne miejsce, które zawsze przypada królowej, na balkonie Biura Spraw Zagranicznych. W mediach wybuchła prawdziwa burza.

Burza wokół księżnej Kate

To, jakie miejsce zajęła księżna Kate na wspomnianym balkonie, rogrzało do czerwoności brytyjskie media. Magazyn "People", w ostatnim czasie księżna miała okazję wyjść z cienia i wykazać się. Przy okazi przypomniano odbywający się w tym roku koncert kolęd odbywający się w Opactwie Westminsterskim.

Wskazano, że wygłoszone przez księżną przemówienie, było piękne, a księżna Kate bardzo pewna siebie. "Jeśli to nasza przyszła królowa, to jesteśmy w dobrych rękach" - powiedziała magazynowi "People" jedna z osób uczestniczących w organizacji wydarzenia.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle i książę Harry pochwalili się nową kartką bożonarodzeniową. Bardzo ciekawy szczegół różniący ją od poprzedniej. Chodzi o dzieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Cieślak i Edward Miszczak zaskoczyli wszystkich. Mało kto wierzył, że do tego dojdzie

O tym się mówi: Niepokojące wieści płyną ze szpitala, w którym przebywa Hann Gucwińska. Co wiadomo o jej stanie