Jak przypomina portal "Jastrząb Post", informacja o tym, że Edward Miszczak i Anna Cieślak są razem, była przez długi czas tajemnicą poliszynela. Para długo nie potwierdzała plotek o swoim związku. Oficjalnym potwierdzeniem łączących ich relacji był dopiero wzięty w sierpniu ślub. Teraz aktorka zdecydowała się na coś, co do tej pory nie miało miejsca.

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Jednym z głośniejszych towarzyskich wydarzeń tego roku, był ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Zarówno w trakcie ślubu, jak i wesela, zakochanej parze towarzyszyło 200 gości, z czego wiele to osoby znane z pierwszych stron gazet, jak choćby Monika Olejnki, Kuba Wojwódzki czy Agnieszka Woźniak-Starak.

Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazd

Małżonkowie raczej niechętnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia. Próżno było szukać w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. Stąd tym większe było zaskoczenie fanów, gdy w środę 15 grudnia na instagrmowym profilu Anny Cieślak pojawiło się wspólne zdjęcie z mężem. To pierwsza tego rodzaju fotografia, jaką zdecydowali się sami opublikować.

Zdjęcie nie pojwiło się na profilu bez powodu. W ten sposób małżonkowie chcą zachęcić internautów do wzięcia udziału w licytacji, na którą trafiła pomalowana przez nich bombka choinkowa. Pieniądze z licytacji ozdoby zasilą konto Fundacji Hospicyjnej z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC.

Aktorka poinformowała, że licytacja bombki prowadzona jest na Allegro (aukcję znajdziecie tutaj), gdzie w momencie pisania niniejszego artykułu osiągnęła cenę 305 złotych.

Jak podoba się wam wspólne dzieło Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" spędziła czas z tajemniczym mężczyzną. Są zdjęcia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tego odcinka Familiady, widzowie długo nie zapomną. Wpadka uczestniczki podbija sieć

O tym się mówi: Skandal wokół "Sprawy do Reportera trwa". Mecenas Maria Wentlandt-Walkiewicz zabiera głos. Co powiedziała