Jak przypomina portal "Super Express", program "Familiada" gości na ekranach telewizorów od bardzo wielu lat. W tym czasie widzowie mieli okazję poznać niezliczoną ilość żartów prowadzącego, a także być świadkami zabawnych wpadek uczestników. Tak było również i w tym odcinku. W pytaniu o wyrazy rozpoczynające się na literę "Ć", padła zabawna odpowiedź. Jaka?

Zabawna wpadka w "Familiadzie"

Karol Strasburger zapytał dwie drużyny biorące udział w teleturnieju o to, jakie wyrazy rozpoczynają się na literę "Ć". Wśród wymienianych słów znalazło się wiele odpowiedzi, które i nam przyszły do głowy, mowa tu o słowach ćma, ćwikła czy ćwiek. Jedna z udzielonych odpowiedzi była jednak bardziej zaskakująca.

Liderka jednej z drużyn, wyraźnie zestresowana sytuacją, nie zdecydowała się na słowo, jakie wybrała reszta grupy. Choć inni proponowali "ćwiartkę", ona postawiła na inny wyraz, który niestety nie istnieje, o czym możecie przekonać się oglądając nagranie poniżej. Filmik podbija sieć, a internauci chętnie komentują zabawną wpadkę.

Jeden z komentujących wskazał, że ta wpadka zapisze się w pamięci wielu osób, podobnie jak miało to miejsce w przypadku "owcy" i "lamy" oraz "wielu innych historii Familiady". Ktoś inny przyznał, że najbardziej bolesne jest to, że członkowie drużyny wskazali poprwną odpowiedź, a liderka grupy ją całkowicie zignorowała.

Ktoś inny podkreślił, że nie chciałby być w skórze tej kobiety i życzył dystansu wszystkim, którzy komentują wpadkę, a także samej bohaterce. "Dobry humor to podstawa" - dodała internautka.

Karol Strasburger. Źródło: Youtube FamiliadaTVP
Karol Strasburger. Źródło: Youtube FamiliadaTVP
Karol Strasburger. Źródło: Youtube FamiliadaTVP

Należycie do grona fanów "Familiady"?

To też może cię zainteresować: Monika Richardson rozwiała wszelkie wątpliwości. Czy planuje wielkie zmiany w swoim życiu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meghan Markle i książę Harry pochwalili się nową kartką bożonarodzeniową. Bardzo ciekawy szczegół różniący ją od poprzedniej. Chodzi o dzieci

O tym się mówi: Skandal wokół "Sprawy do Reportera trwa". Mecenas Maria Wentlandt-Walkiewicz zabiera głos. Co powiedziała