Po uroczym rodzinnym obrazku księcia Williama i Kate Middleton fani zwrócili uwagę na kartkę bożonarodzeniową księcia Harry'ego i Meghan Markle, która się właśnie ukazała. Książę i księżna Cambridge opublikowali już swoją oficjalną kartkę bożonarodzeniową, w celu uczczenia świątecznego okresu zgodnie z ich tradycją.

Bożonarodzeniowe kartki członków rodziny królewskiej

Kartka świąteczna pokazuje Kate i Williama z trójką dzieci w Jordanii, a moment ten uwieczniono na początku tego roku. Ich rodzinne zdjęcie wywołało podekscytowaną reakcję fanów na mediach społecznościowych, a wielu z nich zauważa podobieństwo sześcioletniej Charlotte do prababci.

Obecnie ludzie zaczęli dyskusję o kartce świątecznej księcia i księżnej Sussex, przedstawiającej według fanów nową twarz ich rodziny.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Amelia Noyes (@iamnoyes)

Meghan i Harry dzielą się pierwszym zdjęciem swojej słodkiej córeczki, ponieważ świąteczne zdjęcie rodziny królewskiej często pokazuje osobowość królewskich dzieci i daje wgląd w ich życie.

Taka tradycja jest wspaniałym pomysłem, gdyż fani rodziny królewskiej z wypiekami na twarzy wyczekują każdego roku nowości, a do poprzednich mogą wrócić z wielką przyjemnością, by powspominać.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mayhew 🐶🐱 (@themayhew)

Jak się Wam podoba?

O tym się mówi: Tajemnica Olgi Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego wyszła na jaw. Co od lat ukrywała aktorka

Zerknij: Beata Kozidrak nie spodziewała się takiego przyjęcia. Szczegółami podzieliła się w mediach społecznościowych

Nie przegap tego: Bronisław Komorowski ostro ocenił jedno z ostatnich wystąpień Andrzeja Dudy. Były prezydent nie przebierał w słowach