Jak przypomina portal "Super Express", Beata Kozidrak ma za sobą bardzo trudne miesiące. Wszystko po tym, jak we wrześniu tego roku została przyłapana przez policję na jeździe pod wpływem alkoholu. Wydarzenie to było brzemienne w skutki. Artystce przyszło się zmierzyć z falą hejtu, straciła kontrakty z reklamodawcami i stanęła przed sądem. Po długim okresie milczenia, artystka powoli wraca do dawnej aktywności. Kozidrak pokazała, jak przywitali ją za kulisami artyści. Takiego przyjącie raczej się nie spodziewała.

Beata Kozidrak wraca na scenę

Po tym, jak policja zatrzymała pijaną gwiazdę za kierownicą, Beata Kozidrak odsunęła się w cień, unikając blasku fleszy. Nie występowała na scenie, nie udzielała wywiadów, zamilkła również w medich społecznościowych. Piosenkarka usłyszała wyrok w swojej sprwie, jednak uznała go za niesprawiedliwy i postanowiła się od niego odwołać.

Jej wrześniowy wybryk był różnie oceniany nie tylko przez fanów artystki, ale także jej kolegów po fachu. Nie brakowało tu wielu krytycznych uwag, ale także bardziej wyrozumiałych ocen. Z czasem jednak Beata Kozidrak zdecydowała się wrócić do aktywności artystycznej. Ostatnio pojawiła się na scenie wspólnie z innymi artystami w Krakowie.

W mediach społecznościowych wokalistka Bajm pochwliła się tym, jakie przygotowanie zgotowali jej inni artyści. Na nagraniu widać, jak Beata Kozidrak wspólnie z Kayah, Michałem Szpakiem, a także Nickiem Sincklerem dali za kulisami prawdziwy popis. Zaśpiewali piosenkę "Sweet Dreams".

Filmik jasno wskazuje, że Beata Kozidrak czuje się coraz lepiej i może liczyć na wsparcie ze strony wielu kolegów i koleżanek po fachu.

Jak podoba wam się nagrnie zamieszczone przez Beatę Kozidrak?

To też może cię zainteresować: Ceny świątecznych dań u Magdy Gessler znów znalazły się w centrum uwagi. Za same pierogi trzeba sporo zapłacić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bronisław Komorowski ostro ocenił jedno z ostatnich wystąpień Andrzeja Dudy. Były prezydent nie przebierał w słowach

O tym się mówi: Polacy dostają takie wiadomości od dłuższego czasu. Kliknięcie w ten link może słono kosztować