Od dłuższego czasu media nie milkną na temat nowego związku Agnieszki Woźniak-Starak. Wielokrotnie para była na wspólnym śniadaniu, spacerze, czy zakupach. Nie ulega wątpliwości, życie prywatne celebrytów interesuje opinię publiczną, media i internautów.

Agnieszka Woźniak-Starak znowu sfotografowana z ukochanym z TVN

Szczególnie w przypadku Agnieszki Woźniak-Starak, życie prywatne i związek są bardzo interesujące ze względu na to, że jej mąż – znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku w wodach jeziora Kisajno.

Wiele interesujących się życiem cudzym osób zachodziło w głowę, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak zdecyduje się się zapomnieć o statusie wdowy i podjąć kolejną próbę wejścia w związek intymny z innym mężczyzną.

Do tej pory towarzystwa dotrzymywały jej ukochane psy, którymi wspólnie opiekowała się niegdyś z mężem Piotrem.

Dziennikarka szybko postanowiła wrócić do pracy, rozpoczynając nowy rozdział swojego życia zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i w sferze prywatnej.

Obecnie depczący jej po piętach paparazzi zrobili kolejną serię zdjęć, gdy była w towarzystwie nowego ukochanego. Z tego też powodu Agnieszka Woźniak-Starak nie znika z tabloidowych nagłówków, a wykonanie przez fotoreporterów zdjęcia szybko obiegają sieć. Tym rzem wykonano je w hotelu.

O tym się mówi: Oburzające zachowanie księdza w szpitalu. "Gapił" się na karmiącą noworodka matkę

Zerknij tutaj: Tajemnica Olgi Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego wyszła na jaw. Co od lat ukrywała aktorka

Nie przegap: Na miejscu ostatniego spoczynku Kamila Durczoka pojawiła się tajemnicza rzecz. Kto ją tam zostawił