Jak podaje portal "Pomponik", media obiegła informacja o tym, że praca ochraniarzy Jack Kurskiego ma tak naprawdę niewiele wspólnego z ochroną. Z doniesień tych wynika, że ich rola częściej sprowadza się do zajmowania się domem. Poznajcie szczegóły!

Zakupy i pranie, a nie ochranianie

Źródło "Gazety Wyborczej" donosi, że ochroniarze Jacka i Joanny Kurskich mają na głowie całkiem sporo obowiązków, a duża część z nich, nie ma nic wspólnego z ochroną. Ochroniarze mają pomagać żonie Kurskiego w codziennych obowiązkach związanych z prowadzeniem domu, a także spełniać wszystkie jej zachcianki, kiedy akurat zachce jej się zjeść czekoladkę lub coś innego.

Jacek i Joanna Kurscy / YouTube: GOSSIP TV
Jacek i Joanna Kurscy / YouTube: GOSSIP TV
Jacek i Joanna Kurscy / YouTube: GOSSIP TV

Okazuje się, że ochroniarze zajmują się robieniem prania rodzinie Kurskich. "Joanna Kurska nie używa pralki. Raz, czasem dwa razy w tygodniu zostawia nam wór lub dwa worki brudnych ubrań" - miał zdradzić jeden z pracowników ochrony, zatrudnionych przez Kurskich.

"Gazeta Wyborcza", jako potwierdzenie podawanych przez siebie informacji, opublikowała fragmenty wiadomości wymienianych między ochroniarzem a Jackiem Kurskim. Wiadomość pochodzi z 4 listopada 2019 roku i można w niej przeczytać, że pracownik ochrony ma zapytać żony prezesa Kurskiego, "czy chce, aby ten przywiózł jej jedzenie teraz w czasie basenu". Ochroniarz miał na to odpisać "Rozkaz".

W innej wiadomości przekazanej od Joanny Kurskiej wiadomości czytamy, że ktoś ma jechać do galerii po czekoladki dla niej. Miał to zrobić kierowca prezesa TVP.

Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @Wiadomości
Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @Wiadomości
Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @Wiadomości

Wycofanie

Co ciekawe, każda z dwóch osób, które podały te informacje, zdecydowała się z nich wycofać. Stało się tuż po tym, jak "Gazeta Wyborcza" poprosiła o komentarz do publikacji do biura prasowego Telewizji Polskiej.

Przysłali oni wiadomośći o tej samej treści, w których wskazują, że spreparowali wszystkie wiadomości, co było podyktowane chęcią zemszczenia się na byłym pracodawcy. Miał im też to umożliwić dziennikarz. Zażądali również wstrzymania publikacji.

Co o tym wszystkim sądzicie?

To też może cię zainteresować: Edyta Górniak przeżyła prawdziwą traumę. Chodzi o jej byłego męża. Są owoce jego zdrad

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowy rok przyniesie ogromne podwyżki domowych rachunków. Niebawem ich dokładną wysokość ogłosi URE

O tym się mówi: Joanna Opozda ma poważne problemy ze zdrowiem. Żona Antka Królikowskiego szczerze o swojej ciąży. Nie jest różowo