Jak podają media, Magdalena Narożna postanowiła skomentować w mediach trudne chwile Zenka Martyniuka związane z niesubordynacją jego syna Daniela.

Magda Narożna zabrała głos w sprawie trudnych chwil Zenka

"JastrzabPost" donosi, że wokalistka i liderka zespołu "Piękni i młodzi" Magdalena Narożna jest jedną z wielu celebrytek, która wie doskonale, jak smakuje dostanie się na pierwsze strony gazet. Piosenkarka bowiem przeszła bardzo trudny rozwód, który bardzo długo stanowił obiekt zainteresowania mediów, opinii publicznej i internautów.

Jej rozstanie z Dawidem narożnym okryte było ogromnym skandalem ze względu na podłoże rozstania małżonków z rękoczynami w tle.

Oboje na szczęście poszli własną drogą i przestali oficjalnie prać prywatne bryndzy na forum.

Wokół rodziny Zenona Martyniuka także od wielu miesięcy krążą medialne doniesienia, a członkowie rodu Martyniuków wciąż wymieniani są w tabloidowych nagłówkach. Magdalena Narożna postanowiła przed kamerami "JastrzabPost" wypowiedzieć się na ten temat i zdradziła mimochodem na czyje wsparcie najbardziej może liczyć Zenon Martyniuk w trudnych dla siebie chwilach.

Jak przyznała piosenkarka, nie rozmawiała osobiście z Zenkiem o jego sprawach, gdyż są to jego osobiste dramaty, jednak wyraziła pewność, że ma on wsparcie w swojej żonie Danucie, co daje sporą nadzieję na szybkie pozbieranie się w tej trudnej sytuacji - Nie rozmawiałam z nim, a nawet gdybym się z nim widziała, to myślę, że to jest osobisty temat. Ja nie lubię gdy ktoś drąży moje sprawy rodzinne i myślę, że tu też tak powinno być. Różne rzeczy się zdarzają. Nie jesteśmy od wszystkiego zależni. Ja mam nadzieję, że Zeniu zazna takiego spokoju w życiu. Bo to jest najważniejsze w życiu- spokój. Wiem, że ma wspierającą żonę, więc wierzę, że sobie z tym poradzą.

O tym się mówi: W środku nocy odnaleziono noworodka w oknie życia. Pępowina była jeszcze świeża

Zerknij: Młoda kobieta odeszła w karetce. Czekała na pomoc 8 godzin. Rodzina oskarża szpital o segregacje pacjentów