Nie ulega wątpliwości, że ostatnimi czasy bardzo głośno jest na temat zamiarów księcia Harrego udania się do pałacu Buckingham na Święta Bożego Narodzenia wraz z dziećmi bez żony Meghan.

Tabloidy spekulują już od tygodni, czy Harry wbrew woli żony zabierze ze sobą dzieci i poleci do Londynu, by spędzić święta z rodziną, a przede wszystkim z królową Elżbietą II, która ostatnimi czasy nie czuje się najlepiej.

Jedno zdjęcie ma dowodzić, że Harry jest w Londynie

Okazuje się, że zagraniczne media obiegło zdjęcie opublikowane przez jeden z tabloidów, na którym Kate wita się z Archiem, co ma stanowić dowód na to, że Harry spełnił swój zamiar przylotu do Londynu na Święta Bożego Narodzenia.

Po tym, jak obydwie pary opublikowały swoje świąteczne kartki, których tworzenie jest co roku królewską tradycją, wszyscy bardzo pilnie śledzą losy rodziny królewskiej. O ile kartka świąteczna Harrego i Meghan bogatsza była o jedno dziecko, o tyle kartka Williama i Kate zachwyciła wspomnieniami z odbytej wcześniej podróży.

Książę i księżna Cambridge siedzą na beli słomy z trójką dzieci. Książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Louis uśmiechają się do kamery, pozując z rodzicami na miękkich skórach.

Trzeba zauważyć, że są to pierwsze święta królowej Elżbiety II bez ukochanego męża Filipa W związku z powyższym Harry mógł nie mieć skrupułów, aby sprzeciwić się woli Megane i udać się do pałacu na okres bożonarodzeniowy.

Jak Przyznał tajemniczy informator zagranicznych mediów, Harry w Kalifornii nie był w stanie odczuć świątecznej atmosfery tak, jak to się działo w pałacu. jeden z tabloidów opublikował zdjęcie księżnej Kate witające się z Arkiem Co ma stanowić dowód na to, że Harry jest już w Londynie.

O tym się mówi: Ważne informacje na temat kwiatów i bezpieczeństwa. Dlatego pelargonii nie można trzymać w domu

Nie przegap: Robert Makłowicz zdradził czym się zajmował przed telewizyjnym debiutem. Fani kucharza nie mogą w to uwierzyć