Jak podaje "Lelum", zajmująca drugie miejsce w ostatniej edycji Eurowizji Junior w Paryżu, 13-letnia Sara James pojawiła się w programie śniadaniowym “Pytanie na śniadanie”, czym sprowokowała prowadzącą Katarzyną Cichopek do pewnej reakcji. Okazuje się, że aktorka nie było zdanie się opanować i zrobiła coś, o czym po chwili zaczęły pisać niemal wszystkie kolorowe pisemka.

Co się stało po występie na żywo Sary James?

Jak pamiętamy, trzynastoletnia piosenkarka reprezentująca Polskę w trakcie ostatniej edycji Eurowizji Junior Sara James, zajęła podczas tego konkursu drugie miejsce zdobywając tym samym ogromną popularność rozpoznawalność medialną w kraju i za granicą.

Sara James zaczęła pojawiać się coraz częściej przestrzeni publicznej, a ostatnio gościła nawet w programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie" emitowanym na żywo na antenie programu drugiego Telewizja Polskiej.

Okazuje się, że nastolatka budzi bardzo silne emocje z wielu Polakach, co można było zobaczyć po reakcji jednej z prowadzących wówczas wydanie Katarzyny Cichopek. Gdy Sara James zakończyła swój występ, aktorka nie ustała w miejscu, ruszyła w stronę nastolatki by ją uścisnąć, a dopiero potem trzymając ją za rękę zadała jej planowane pytanie.

Ten gest ewidentnie wskazuje na to, jak podekscytowana i szczęśliwa ze spotkania Z młodą artystką była aktorka Katarzyna Cichopek.

O tym się mówi: Elżbieta Bator z "Rolnika" opublikowała zdjęcie na mediach społecznościowych. Internauci poczuli się zniesmaczeni

Zerknij: Kamil Durczok doczeka się upamiętnienia. Jego pamięć zostanie uczczona w wyjątkowy sposób