Jak przypomina portal "Goniec", Kajra jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Zmagania żony śledzi Sławomir, który przy okazji zdradził co nieco o tym, jak wyglądają ich małżeńskieg kłótnie. Okazuje się, że bywają naprawdę ostre.

Sławomir szczerze o swoim małżeństwie z Kajrą

Przed występem Kajry widzowie mieli okazję obejrzeć krótki filmik z przygotowań żony Sławomira do występu. To jednak nie wszystko. Wyszło na jaw, że w domu gwiazd rock polo dochodzi czasem do kłótni, których przebieg jest niezwykle burzliwy. Z relacji piosenkarza wynika, że w ich trakcie Kajrze zdarzało się rzucać szklankami.

Przy okazji Sławomir podziękował Rafałowi Maserakowi za to, że po treningach jego druga połówka stała się spokojniejsza i nie dochodzi już do niszczenia szkła. W jednym z wcześniejszych wywiadów para przyznała, że ma za sobą poważny kryzys. W ruch poszły wtedy nie tylko szklanki, ale inne elementy zastawy stołowej. Pojawiło się nawet słowo "rozwód". Kajra przyznała nawet, że roztrzaskała platynową płytę Sławomira.

Na szczeście parze udało się wyjść z kryzysu obronną ręką. Zapewniają, że się kochają i są ze sobą szczęśliwy. Nie ma mowy też o rozwodzie. W codziennych problemach małżeńskich bardzo mocno pomaga im wiara. Także po ostatnim występie Kajry zarówno ona, jak i jej mąż mieli powody do zadowolenia. Jury pochwaliło zarówno technikę żony Sławomira oraz grację w tańcu. Występ przyniósł Maserakowi i Kajrze 30 pkt.

Spodziewaliście się, że Kajra ma aż tak wybuchowy temperament?

To też może cię zainteresować: Córka Adama Małysza i jej mąż mieli niespodziewanego gościa na poprawinach. O kogo chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatnia przejażdżka Beaty Kozidrak może ją słono kosztować. Gwiazda traci kolejne kontrakty

O tym się mówi w Polsce: Kary dla grzybiarzy nawet 5000 złotych. Za co można otrzymać? Oto największe grzechy

O tym się mówi na świecie: Odszedł legendarny aktor. Kondolencje płyną z całego świata. Bardzo przykre wieści