36-letni arystokrata nie będzie powstrzymywał się wobec kobiety, która po śmierci „weszła w buty Diany”, ponieważ jego wydawcy „chcą, by ich pieniądze były tego warte”, jak twierdzi Burrell. Ale może to tylko zaostrzyć trwający spór rodziny królewskiej, ponieważ wierzy, że książę Karol będzie „winny”, jeśli splami księżną Kornwalii.

Co się stanie, gdy książka Harry'ego ujrzy światło dzienne?

Jego czteroksiążkowa umowa, która obiecuje zagłębić się w „wzloty i upadki” jego niezwykłego życia, już przykuła uwagę mediów na pałac – a teraz były kamerdyner królewski wierzy, że poda „imiona i konkrety”. 63-latek powiedział magazynowi Closer: „Wydawca, Penguin, bez wątpienia będzie chciał, aby jego pieniądze były dobrze wydane w tej umowie książkowej.

Oznacza to, że nie będą chcieli niejasności – będą chcieli nazwisk i konkretów”. Zasugerował, że Harry „bardzo dobrze mógłby nazwać” szeroko dyskutowanego rasistowskiego członka rodziny, który wyrażał obawy o to, jak ciemna może być skóra ich syna Archiego, zanim się urodził.

Meghan dokonała szokującego odkrycia podczas swojego wybuchowego wywiadu z Oprah Winfrey, ale odmówiła zidentyfikowania osoby, ponieważ byłoby to dla nich „bardzo szkodliwe”. Jednak Burrell upierał się, że „nigdy nie miał śladu” jakichkolwiek rasistowskich przekonań w Firmie podczas dziesięciu lat pracy w Pałacu. Była prawa ręka Diany powiedział, że Harry „bez wątpienia” będzie dyskutował o swoich uczuciach i doświadczeniach po śmierci matki – i że „może wybrać Camillę”.

Wśród sugestii, że była „trzecią osobą” w małżeństwie Karola i Diany, Burrell powiedział, że publiczne poparcie Harry'ego dla dramatu Netflix „Korona” sugeruje, że zgadza się z przedstawieniem Camilli jako „złej macochy”. Były kamerdyner powiedział: „Podejrzewam, że Camilla będzie w jego zasięgu, więc powiedziałbym, że Harry jest gotowy do ujawnienia wszelkich sekretów Camilli.

„Mówił już, że lubi 'Koronę', która przedstawia Camillę jako „złą macochę”. Karol będzie wściekły, jeśli to zobaczy” – kontynuował. To może być cios dla księcia Kornwalii, który starannie przygotowuje grunt dla Camilli, aby została królową. Harry podobno już zirytował swojego ojca, nie ostrzegając go o zamiarze napisania książki, która ujawnia prawdę o Megxit i Royal Rift.

Wcześniej donoszono również, że ktoś z wewnątrz twierdził, że Harry wydaje się „dziwnie upierdliwy” w zniszczeniu swojego taty, księcia Karola – który uważa, że ​​ciągłe ataki jego syna są „niesprawiedliwe”. Książę połączył siły z nagrodzonym Pulitzerem ghostwriterem JR Moehringerem, aby napisać pamiętnik, który Harry określił jako „całkowicie prawdziwy”.

I wydaje się, że para nie przebiera w słowach, ponieważ Pałac został już ostrzeżony, że „powinien się bać” jego zawartości. Rzecznik Harry'ego powiedział wcześniej BBC, że „nie oczekuje się od niego uzyskania zgody na projekt od Pałacu Buckingham”. W notatce wydawniczej Penguin Random House czytamy: „W intymnym i szczerym wspomnieniu jednej z najbardziej fascynujących i wpływowych postaci świata naszych czasów, książę Harry po raz pierwszy podzieli się ostatecznym sprawozdaniem z doświadczeń, przygód, straty i lekcji życia, które pomogły go ukształtować ”.

Obiecująca „uczciwy i urzekający portret osobisty” książka szczegółowo opisuje życie Harry'ego jako członka rodziny królewskiej, jego relacje z żoną Meghan Markle, Megxit i wychowywanie dzieci. Jej premiera ma nastąpić w przyszłym roku – gdy królowa świętuje swój Platynowy Jubileusz.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Najmniejsza mama na świecie ryzykowała życie, by dawać je kolejnym dzieciom. Czy była bohaterką

Zerknij: Najbliższe dni będą ciężke dla wielu osób? Wszystko za sprawą cieśnienia. Co nas czeka