Enrique Iglesias jest popularnym hiszpańskim piosenkarzem. Mężczyzna od początku wiedział, że chce się zająć muzyką. Już w nastoletnim wieku zadebiutował w musicalu „Hello, Dolly!” i chciał zrobić karierę w show biznesie.

Ojciec Enrique, Julia Iglesias, jest znanym wokalistą. Hiszpan nie chciał jednak skorzystać z pomocy ojca i sam zapracował na swój międzynarodowy sukces. Chyba jednak sam nie spodziewał się, że w tak krótkim czasie podbije listy przebojów na całym świecie. Płyty Enrique Iglesiasa biły rekordy popularności, a na jego koncertach gromadziły się tysiące fanów!

Zaskakujące wyznanie Enrique Iglesiasa

Enrique Iglesias w 2001 roku poznał miłość swojego życia – tenisistkę Annę Kournikovą. Rosjanka wystąpiła w teledysku muzyka do piosenki „Escape”. Teraz Enrique i Anna są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci – 3-letnich bliźniaków Nicholasa i Lucy oraz niespełna 2-letniej Mary.

W ostatnim czasie Enrique Iglesias zdradził, że jego dzieci widziały już pamiętny teledysk z nim i Anną Kournikovą w roli głównej. Maluchy były nieco zmieszane i nie wiedziały co mama i tata robią razem w teledysku.

Dzieci wokalisty doskonale znają jego burzliwą karierę

To było niesamowite uczucie, gdy mogłem patrzeć na ich zdziwione twarze

- powiedział rozbawiony Enrique Iglesias.

Myślicie, że wideo jest odpowiednie dla tak młodych dzieci? W końcu na jednym z kadrów Enrique Iglesias czule całuje swoją ukochaną.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN