Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej życie było jak z bajki. Zawadzka pracowała jako prezenterka i aktorka.

Poprowadziła nawet imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. W pewnym momencie musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Marcelina Zawadzka zniknęła z TVP

Marcelina Zawadzka w ostatnim czasie nie miała dobrej passy. Modelka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Marcelina Zawadzka/ instagram: marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka/ instagram: marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka/ instagram: marcelina_zawadzka

Modelka postanowiła jednak, że odejdzie z „Pytania na śniadanie” i powróci do mediów dopiero wtedy, gdy poukłada swoje prywatne sprawy.

Chłopak Marceliny Zawadzkiej udostępnił urocze zdjęcia z ukochaną

Choć życie zawodowe Marceliny Zawadzkiej nie układa się w ostatnim czasie zbyt dobrze, na sprawy uczuciowe modelka nie może narzekać. W ostatnim czasie kobieta zakochała się po uszy.

Jej wybrankiem jest pochodzący z Niemiec Max Gloeckner. Mężczyzna jest influencerem i przedsiębiorcą, a z Marceliną łączy go miłość do…podróżowania.

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner tworzą uroczą i piękną parę. W ostatnim czasie Niemiec opublikował kilka zdjęć z ukochaną.

Napisał również jak mężczyźni powinni traktować swoje kobiety. Zdaniem Maxa każdy mężczyzna powinien zapewnić ukochanej bezpieczeństwo, troskę, okazać zainteresowanie i pomoc.

Marcelina Zawadzka z ukochanym. Źródło: pudelek.pl
Marcelina Zawadzka z ukochanym. Źródło: pudelek.pl
Marcelina Zawadzka z ukochanym. Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN