Kobieta zapewnia, że chłopiec jest szczęśliwy, że został ojcem. Jack i Catherine poznali się w Internecie, a nastolatek nie wstydził się, że kobieta jest prawie dwa razy starsza. Co więcej, uczucie narodziło się z ich przyjaźni! Jack ostatnio mówił o tym, jaką radością jest być ojcem.

Dziecko, screen YT
Dziecko, screen YT
Dziecko, screen YT

Romans między kochankami wirował błyskawicznie, Jack miał wtedy zaledwie 16 lat, już 7 miesięcy po rozpoczęciu związku ogłosili, że spodziewają się dziecka. Teraz młodzi rodzice są zdeterminowani, aby udowodnić, że w ich związku nie ma nic dziwnego ani złego.

Catherine ma już dzieci - 13-letnią i 5-letnią córeczkę. Wszyscy żyją jak jedna wielka rodzina. A Jack nawet porzucił szkołę, aby być cały czas ze swoją ukochaną. Katherine upiera się, że ukochany dobrze dogaduje się nawet z najstarszą córką, niewiele młodszą od jej „ojca”.

Dziecko, screen YT
Dziecko, screen YT
Dziecko, screen YT

Catherine powiedziała, że ​​zaczęła odczuwać ból i para poszła do Royal Sunderland Hospital. Ale tam lekarze zapewnili ich, że martwienie się jest przedwczesne.

- Przez kilka następnych dni jeździłam do szpitala. Poszłam pięć razy i za każdym razem odsyłali mnie do domu, bo mówili, że jeszcze nie jestem gotowa na poród. Ale czułam, że dziecko jest w drodze, już urodziłam dwoje dzieci, więc oczywiście wiedziałam, jak to było!

Po piątej podróży do szpitala Catherine i Jack szli spać, a potem odeszły jej wody.

Dziecko, screen YT
Dziecko, screen YT
Dziecko, screen YT

- Krzyczałam z bólu, kiedy Jack zadzwonił do szpitala i zaczęli mu mówić, co ma zrobić, aby pomóc mi urodzić, bezpośrednio przez telefon. Jack strasznie się bał, ale w końcu poradził sobie całkiem nieźle. Narodziny odbyły się w sypialni domu. Udało mu się zdjąć mi piżamę i już widział główkę dziecka.

Dziecko wyglądało niepokojąco niebiesko, jakby nie miało wystarczającej ilości tlenu. Jack szybko zorientował się w sytuacji. Owinął dziecko ręcznikiem i zaczął masować jego ciało. Po kilku minutach maluszek zrobił się różowy i zaczął płakać, co było wielką ulgą dla młodych rodziców.

„Jesteśmy zwykłą rodziną!” 31-letnia kobieta i 17-letni nastolatek mają dziecko. Młodzieniec sam odebrał poród!

W Wielkiej Brytanii 31-letnia kobieta, która urodziła dziecko swojemu 17-letniemu kochankowi, upiera się, że są zwyczajną rodziną i prosi, aby nie wtrącać się w ich związek.

Catherine:

- Płakałam z emocji. Jack był taki fantastyczny. Choć ma dopiero 18 lat, wykonał świetną robotę. Niektórzy mężczyźni mdleją, gdy są w szpitalnej sali, nawet nic nie robiąc! Jack jest naprawdę dojrzały jak na swój wiek. Mimo różnicy wieku wykonaliśmy świetną robotę. Kiedy już otrząsnął się z szoku, polubił bycie tatą. Podczas gdy inni faceci w jego wieku spędzają czas z kumplami i piją, Jack jest tu ze mną i jest wspaniałym ojcem dla naszej małej Jane.

Gdy Jane dorośnie, opowiemy jej, jak jej tata sprowadził ją na ten świat.

Catherine przyznała, że ​​miała wątpliwości co do umawiania się z Jackiem, który jest od niej 14 lat młodszy. O osiem lat starsza od niej mama Jacka, Angela, była „zszokowana”, gdy usłyszała o ich związku. Ale Catherine wcale nie czuje, że istnieje różnica wieku między nią a Jackiem. Jack dostał pracę w warsztacie samochodowym, utrzymuje rodzinę.

Catherine:

- Moja ciąża przebiegła gładko i Jack był naprawdę zdumiony, gdy zobaczył USG w 20 tygodniu. Był tak podekscytowany, że nie mógł się doczekać narodzin dziecka. Nie waha się zmienić pieluchy i świetnie radzi sobie z karmieniem butelką. Cała nasza rodzina i przyjaciele byli zdumieni tym, co Jack robi dla mnie i dziecka. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Kiedy na niego patrzę, po prostu podziwiam to, co zrobił.

Jack wyznał:

To był prawdziwy szok, kiedy Catherine zaczęła rodzić w sypialni. To wszystko było dość surrealistyczne. Ale jestem dumny z tego, co zrobiłem.

O tym się mówi: Najmniejsza mama na świecie ryzykowała życie, by dawać je kolejnym dzieciom. Czy była bohaterką

Zerknij: Najbliższe dni będą ciężke dla wielu osób? Wszystko za sprawą cieśnienia. Co nas czeka