Jak zapowiadał jasnowidz Krzysztof Jackowski, wrzesień przyniósł nam poprawę pogody i aury odpoczynku. Piękne słonko przebija się swymi promykami przez chmury, grzejąc nas swym ciepłem. Agata Kornhauser-Duda dostosowała swoją garderobę do korzystnych warunków atmosferycznych i włożyła szałową sukienkę na uroczystość otwarcia żłobka i przedszkola w Wierzbicy, uroczej wsi mieszczącej się w województwie lubelskim.

Pierwsza dama zrobiła ogromne wrażenie swoją stylizacją

Obecna pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda słynie z dobrego gustu i smaku, gdy w grę wchodzi stylizacja na specjalne okazje, a także na co dzień.

Od kwiecistych długich sukien, po stylowe i markowe kreacje - pierwsza dama świeci przykładem, jak wspominana wielokrotnie Jolanta Kwaśniewska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez De Marco (@de_marco_styl)

W trakcie uroczystego otwarcia żłobka i przedszkola Agata Kornhauser-Duda podkreśliła konieczność tworzenia takich miejsc, w których nasze dzieci będące przyszłością narodu mogą budować swoją kreatywność podczas zabawy, oraz pobierać edukację stawiając w niej swoje pierwsze kroki.

Jako nauczycielka, Agata Kornhauser-Duda zauważyła też, jak ważną rolę w obecnych czasach placówki edukacyjne dla dzieci pełnią w odniesieniu do życia zawodowego ich rodziców, którzy z założenia - ze spokojną głową mogą iść do pracy bez obaw i ograniczeń.

Podkreśliła to szczególnie w kontekście powrotu kobiet do pracy po urodzeniu dziecka, oraz potem gdy osiąga ono odpowiedni wiek, aby zacząć edukację instytucjonalną - Instytucje te ogromnie ułatwiają życie rodzicom, którzy mogą spokojnie wykonywać swoją pracę zawodową i mają pewność, że zostawiają swoje dzieci w bezpiecznym miejscu, pod troskliwą opieką. To jest bardzo ważne, szczególnie dla kobiet – stwierdziła Agata Kornhauser-Duda.

Jednak nie tylko słowa pierwszej damy zachwyciły obecne na uroczystości osoby. Jej cudowna sukienka wprost oszołomiła kolorami i krojem!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ewa Krawczyk potrzebuje pomocy lekarskiej? Co się dzieje z wdową po Krzysztofie Krawczyku

Zerknij: Niebezpieczne zdarzenie w jednym z polskich miast. Brał w nim udział ratownik medyczny. Wszystko uchwyciły kamery