Krzysztof Krawczyk uwielbiał życie i ukochał sobie ludzi, ze wzajemnością. Każdy, kto pokochał twórczość św. pamięci Krzysztofa Krawczyka odczuwa ogromną stratę ze świadomością, że już nigdy nie będzie nam dane posłuchać go na żywo.

Ewa Krawczyk promuje tabloid, w którym pojawiła się płyta z przebojami Krzysztofa Krawczyka

Jednak na otarcie łez można przypomnieć, że artysta stworzył mnóstwo wspaniałych hitów, które w dzisiejszym „Super Expressie” są do nabycia. 8 września Krzysztof Krawczyk skończyłby 75 lat, gdyby żył. To stało się okazją do tego, aby "Super Express" wydał krążek pod tytułem "Upływa szybko życie”.

Rzeczywiście, każdemu życie mija szybko, w związku z czym wdowa po artyście Ewa Krawczyk postanowiła gorąco polecić fanom jej męża udanie się do sklepu i nabycie „Super Express”, w którym znajduje się płyta z przebojami piosenkarza. Jak podkreśliła, to dobra sposobność, aby z tym właśnie krążkiem urządzić urodzinowe przyjęcie, wspólnie posiedzieć, pośpiewać, powspominać i zdać sobie sprawę z tego, jak szybko mija nam nasze życie.

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku kontynuowała w wywiadzie promocję tabloidu - Ja coś na ten temat wiem i uważam, że teksty w tych piosenkach są bardzo trafne, pomogą państwu przeanalizować i przemyśleć pewne rzeczy. Balujcie, cieszcie się, radujcie się. Musicie tę płytę mieć w domu i wtedy będziecie mieli mojego Krzysia – zapewniała wdowa.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Sekrety ostatniego pożegnania księżnej Diany ujawnione. Co zabrała ze sobą

Zerknij: Nie cichną echa ostatnich wydarzeń z Beatą Kozidrak w roli głównej. Piosenkarka ponosi przykre konsekwencje swojego zachowania. O czym mowa