Jak podaje portal "Jastrząb Post", Zenek Martyniuk w jednym z wywiadów chętnie dzielił się szczegółami dotyczącymi swojej rodziny. Sporo mówił nie tylko o swojej ukochanej wnuczce, ale także o swoim synu, żonie i synowej. Czego mogliśmy się dowiedzieć?

Zenek Martyniuk szczerze o synu

O synu Zenka Martyniuka mówiło się dużo i często. Niestety zwykle w kontekście kolejnych skandali lub problemów z prawem. Z czołówek portali plotkarskich nie znikała również kwestia rozwodu młodego Martyniuka z Eweliną. Daniel chętnie dzielił się w mediach szczegółami rozstania, nie szczędząc pod adresem byłej ukochanej przykrych słów.

Ostatnio o krnąbrnym synu Martyniuków ucichło. Wszystko wskazuje na to, że syn Króla disco polo poszedł wreszcie po rozum do głowy i postanowił wziąć się za siebie. Przestał pakować się w kłopoty. Daniel Martyniuk znalazł pracę, która mu odpowiada. Zenek Martyniuk nie ukrywa, że bardzo się z tego powodu cieszy.

W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że praca na statku nauczyła jego syna pokory. W trakcie rejsów młody Martyniuk znajduje czas nie tylko na wypełnienia swoich obowiązków, ale również na dbanie o kondycję. Okazuje się, że Daniel biega, choć pokład statku nie jest do tego najlepszym miejscem.

Relacje z byłą synową

Zenek Martyniuk zapewnił, że jego relacje z Eweliną, byłą żoną Daniela są teraz znacznie lepsze. Dodał, że stara się odwiedzać ukochaną wnuczkę tak często, jak tylko pozwala mu na to napięty grafik. Podkreślił, że poprawie uległy również stosunki Eweliny i jego żony.

Danuta Martyniuk miała nawet spędzić z byłą synową i wnuczką kilka dni. "Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jest super" - zdradził muzyk wyraźnie zadowolony, że wszystko zaczyna być tak, jak powinno.

Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości

Myślicie, że Daniel Martyniuk już się wyszumiał i nie będzie już boheterem kolejnych skandali?

To też może cię zainteresować: W sieci krąży filmik z Beatą Kozidrak roli głównej. Internauci nie kryją oburzenia. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyższe renty i emerytury? Głos w sprawie zabrała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg

O tym się mówi: Niesamowite zdarzenie. 12-letnia dziewczynka "powraca do życia" na własnej uroczystości ostatniego pożegnania. Co się stało