Jak można było zauważyć, Edward Miszczak darzy ogromną sympatią dziennikarza Kubę Wojewódzkiego. Dzięki temu mający kontrowersyjne poczucie humoru gwiazdor stacji TVN Kuba Wojewódzki czuję się pewnie na swoim stanowisku.

Czy to koniec Kuby Wojewódzkiego w TVN?

Od wielu lat jego niewybredne komentarze budzą mieszane uczucia zarówno w widzach, jak i we współpracownikach. Gospodarz programu "Kuba Wojewódzki "od lat zaprasza na rozmowę wiele znanych osób, które muszą wykazać się cierpliwością, poczuciem humoru i dystansem do siebie, aby nie poczuć się urażonymi ripostami i komentarzami Kuby Wojewódzkiego.

Z psychologicznego punktu widzenia, tego typu komentarze, szybkie riposty dostosowane do sytuacji świadczą o wysokiej inteligencji ich autora, w tym przypadku mowa o Kubie Wojewódzkim. Nie wszystkim co się jednak podoba. Wielu uważa go za osobę, która obraża innych, poniża.

Dziennikarz zagościł ostatnimi czasy w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", gdzie w niewybredny sposób wypowiedział się na temat celebrytek prężnie działających w mediach społecznościowych. Skrytykował Katarzynę Cichopek i Małgorzatę Rozenek–Majdan.

To, co powiedział sprawiło, że zaraz po programie został wezwany na rozmowę przez Edwarda Miszczaka, który od lat przymyka oko na zachowanie swojego ulubieńca - Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgorzata Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w "Truman Show", bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci.

Zero sentymentów

Dziennikarz opublikował w związku z tą aferą post, który nie pozostawia wątpliwości, a jego treść sugeruje, że Kuba Wojewódzki przenosi się na najpopularniejszą platformę streamingową po 20 latach pracy w TVN.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ksiądz wspomina Krzysztofa Krawczyka. Powiedział niesamowite słowa. To wzrusza do łez

Zerknij: Zenek Martyniuk zdradził, jak radzi sobie jego syn i jakie relacje ma jego żona z byłą synową. Tego nikt się nie spodziewał