Od tego czasu, kolorowe piosenka i tabloidy nie milkną na ten temat. Zdawałoby się, że omówiona już wszystko związane ze ślubem i weselem córki słynnego skoczka narciarskiego Adama Małysza.

Ślubne publikacje zachwycają

Okazuje się jednak, że pozostała jeszcze ślubna sesja zdjęciowa, której efekty trafiły do sieci. To sprawiło, że tabloidy mogą kontynuować temat ślubu Karoliny i Kamila.

Na mediach społecznościowych świeżo upieczonej żony pojawiły się fotografie ze ślubnej sesji zdjęciowej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Czyż (@kamil_czyz)

Internauci wprost oszaleli z zachwytu, rzucając się natychmiast do komentowania. Posypały się liczne komplementy, pochwały i gratulacje.

Na facebookowym koncie Karoliny Małysz–Czyż pojawiło się urocze zdjęcie ze ślubnej sesji, do którego para pozowała ubrania w jasne, neutralne kolory, siedząc na polanie nasyconej naturalnymi, złocistymi barwami lata.

Na koncie instagramowym z kolei, świeżo upieczona małżonka opublikowała krótki film, który nazwała zwiastunem ślubnym.

Nagranie pokazuje przygotowania ślubne, emocje z tym związane, a także miejsca i aurę towarzyszące tej pięknej uroczystości.

Widać na zwiastunie ślubnym weselnych gości, pyszną zabawę, oraz doniosłość sytuacji. Niesamowicie urokliwe chwile zaklęte na fotografii i wideo z pewnością będą stanowić idealne źródło wspomnień.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kuba Wojewódzki skrytykował celebrytki goszcząc w "Dzień Dobry TVN". Edward Miszczak wezwał go za to na rozmowę. Co dalej z karierą dziennikarza w TVN

Zerknij: Tak odchodził Wiesław Gołas. Jak wyglądały ostatnie dni życia kultowego aktora