Przyszedł czas, by ujrzały światło dzienne podczas oficjalnej uroczystości. Jej dzieła oceniła znana malarka i była żona Jakimowicza - Joanna Sarapata.

Jak podaje portal "Jastrząb Post", Anastazja Pazura przedstawiła na swoich rysunkach dwadzieścia kobiet, które zmagają się z kompleksami. Całą wystawę opatrzyła hasłem "Wstyd". Jej prace bezpośrednio ukazują ciała nagich kobiet, a poruszona tematyka jest bardzo odważna. Artystka sama komentowała:

W tej wystawie skupiłam się na kobietach i ich poczuciu wstydu, chociaż ten problem dotyczy każdego, ale gdzieś musiałam zacząć. Poprosiłam dwadzieścia kobiet o pozowanie nago i znalezienie przyczyn swojego wstydu, a później ich analizę. Zaczęło się od fizyczności, ale na tym się nie skończyło.

Dzieła artystki skomentowała Joanna Sarapata. Uznana malarka stwierdziła, że Anastazja ma swój styl i idzie w dobrym kierunku, ale musi jeszcze długo pracować, by osiągnąć lepsze rezultaty. Myślicie, że córka Cezarego Pazury będzie zadowolona z takiej recenzji?

Artystka ma swój styl na pewno. Przypomina mi akty Egona Schiele z wczesnego jego okresu twórczego. Dużo ekspresji, dużo cierpienia, bardzo anatomiczne. Jeszcze trzeba trochę kilometrów papieru zamalować, jak mówił mój profesor Marek Muszyński przygotowujący nas na ASP, i pójdzie w dobrą stronę. Sarapata

To również może Cię zainteresować: Książę George Wyrośnie Na Wspaniałego Władcę. Do Tej Roli Przygotowuje Go Sama Królowa

Zobacz także: Selena Gomez Znów Zaczęła Randkować. Fani Nie Mają Wątpliwości Z Kim. To Znany Aktor