Jak podaje “Super Express”, aktor Piotr Pręgowski, odtwórca roli Patryka Pietrka w serialu “Ranczo” opowiedział w wywiadzie, jak potoczyła się jego aktorska kariera po zakończeniu zdjęć do produkcji lubianej przez wielu Polaków.

Co teraz porabia znany z wielu seriali PRL i z "Rancza" Piotr Pręgowski

Okazuje się, że gdy w 2016 roku produkcja "Rancza" dobiegła końca, Piotr Pręgowski zniknął z ekranów i przestrzeni publicznej, a zamiast grania w filmach i serialach, zajął się występami na weselach i lokalnych eventach.

Jeszcze w 2019 roku aktor pojawił się w serialu "Miłość na zakręcie" wcielając się w rolę Mariana, jednak udział Piotra Pręgowskiego w tej produkcji skończył się na roli epizodycznej. Jak stwierdził w wywiadzie, ciągle jest zawodowo aktywny, gra w spektaklach Fabryki Marzeń – “Pomoc domowa” i “Chcesz się zabawić? Zadzwoń!”

Jak dodał aktor, będąc w obsadzie obydwu spektakli, podróżuje z innymi aktorami po całej Polsce i cieszy się pracą odtwarzając dwie główne role. Jak przyznał zawsze kochał teatr, chodź ta miłość nie była odwzajemniona.

Piotr Pręgowski stwierdził także, że w końcu zaczął się spełniać w roli komika grając w damskim kostiumie w spektaklu "Pomoc domowa", w którym jest odtwórcą roli głównej bohaterki - (...) Teatr zawsze był moją nieodwzajemnioną miłością, traktował mnie trochę po macoszemu, a tu proszę - gram pierwsze skrzypce i wreszcie spełniam się jako komik. I to nawet w damskich ciuchach, bo w "Pomocy domowej" wcielam się w kobiecą rolę, co jest dla mnie nie lada aktorskim wyzwaniem (...)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Adrian Zandberg chce zmian w godzinach pracy Polaków. Co to oznacza

Zerknij: Przepowiednie Nostradamusa powoli sprawdzają się jedna po drugiej. Co zatem czeka nas w 2022 roku