Jak podaje portal "Pomponik", z okazji przypadającej 75. rocznicy urodzin Krzysztofa Krawczyka, biskup Antonii Długosz odprawił msze świętą. Wzięła w niej udział wdowa po artyście - Ewa Krawczyk. Kobieta nie kryła rozczarowania. Czym?

Rocznica urodzin Krzysztofa Krawczyka

8 września Krzysztof Krawczyk obchodziłby swoje 75. urodziny. Specjalnie z tej okazji odprawiono mszę świętą, której przewodniczył biskup Antonii Długosz. Pierwotnie planowano, że msza odbędzie się na świeżym powietrzu przy grobie artysty, ale niepewna pogoda sprawiła, że przenisiono ją do kościoła w Grotnikach.

Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska
Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska
Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska

Po mszy wdowa wspólnie z księdzem wybrali się na grób Krzysztofa Krawczyka, by pomodlić się za jego duszę i wspominać wspólnie spędzony z nim czas. Ogromną radość Ewie Krawczyk sprawiło to, jak wiele osób pamięta o jej mężu, na co dowodem było wiele zapalonych na jego mogile zniczy.

Ewa Krawczyk nie kryła rozczarowania tym, że na mszy upamiętniającej rocznicę urodzin artysty zabrakło rodziny muzyka, nad czym ubolewała w rozmowie z "Super Expressem".

W kościele nie pojawił się jedyny biologiczny syn Krzysztofa Krawczyka. Jak się okazuje, w czasie mszy Junior był na cmentarzu, przy grobie taty. Pojawił się tam wspólnie z Marianem Lichtmanem. Nie doszło więc do spotkania Krzysztofa Krawczyka Juniora i Ewy Krawczyk, pomiędzy którymi trwa spór o majątek po zmarłym muzyku.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Kuba Wojewódzki skrytykował celebrytki goszcząc w "Dzień Dobry TVN". Edward Miszczak wezwał go za to na rozmowę. Co dalej z karierą dziennikarza w TVN

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z członków zespołu Lady Pank z zarzutami prokuratorskimi? Jeszcze dziś odbędzie się jego przesłuchanie. O co chodzi

O tym się mówi w Polsce: Media obiegła przykra wiadomość. Odszedł legendarny aktor, znany m.in. z "Czterech pancernych i psa"

O tym się mówi na świecie: Jak będzie wyglądać ostatnie pożegnanie królowej Elżbiety II? Zagraniczny portal zdradza zaskakujące szczegóły