W rzeczywistości jest to bardzo rzadka okazja, kiedy widzimy starszych członków rodziny królewskiej, którzy publicznie okazują uczucia.

Dlaczego Kate Middleton i książę William nie trzymają się publicznie za ręce?

William i Kate rzadko okazują uczucia publicznie. W rzeczywistości księżna Cambridge zdawała się być bardzo zawstydzona, gdy tłumy podczas ich ślubu w 2011 roku skandowały, by pocałowali się na balkonie Pałacu Buckingham.

Chociaż nie jest to oficjalny królewski protokół, zgodnie z którym pary powstrzymują się od zbliżania się do siebie w miejscach publicznych, uważa się, że królowa wolałaby jednak okazywać bliskość mężowi. Patrząc wstecz na swoje życie w oczach opinii publicznej z księciem Filipem, monarchini rzadko trzymała męża za rękę.

To ustanowiło to, co ekspert od królewskiej etykiety, Myka Meier, nazwał „niepisanym precedensem dla innych członków rodziny królewskiej”. Ponieważ William i Kate mają pewnego dnia wstąpić na tron sądzono, że ich przyszłe role są w ich głowach, jeśli chodzi o decyzje dotyczące zachowania się publicznego.

Dlatego ważne jest, aby William i Kate ściśle przestrzegali protokołu i nieoficjalnych zasad. Pozostając z rezerwą w miejscach publicznych, para udowodniła, jak poważnie traktują swoje obecne obowiązki – a także przyszłe role jako króla i królowej. Wielu jednak spekuluje, że między nimi trwa poważny kryzys małżeński...

Jedna z TikTokerek opublikowała filmik, na którym widać, jak Kate lekko odtrąca Williama na czerwonym dywanie podczas premiery filmu o Jamesie Bondzie "Nie czas umierać".

@tishtoking

Reply to @slickslocktok ##katemiddleton ##williamandkate ##dukeandduchessofcambridge ##bondpremiere

♬ original sound - Tasha

Dla wielu ten moment raczej może wyglądać na nieznaczną utratę przez księżnę równowagi, stąd ten dziwny ruch ciała...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny zabrał głos w sprawie nagrania z urodzin, jakie Nergal opublikował w sieci. Czy ta przyjaźń ma jeszcze szanse

Zerknij: Doda rozprawiła się z nieuczciwym mężem Emilem Stępniem. Tak ostrych słów nikt się nie oczekiwał