Według tego, co sam publikował na mediach społecznościowych, i tak się zaraził... 5 października bieżącego roku mija sześć miesięcy od odejścia króla polskiej sceny muzycznej Krzysztofa Krawczyka. "Super Express" ma w swoim zwyczaju szczegółowe omawianie i aktualizowanie wyglądu grobów znanych osób.

Nie ulega wątpliwości, że śmierć Krzysztofa Krawczyka mocno zaskoczyła Polaków i wstrząsnęła całym światem artystycznym. Gdy tylko go zabrakło, osoby z jego najbliższego otoczenia, które były z nim związane na różnych płaszczyznach życia pokazały, co tak naprawdę siedzi im w głowach.

Wciąż nie milkną echa zaskakująco zaciekłego konfliktu między wdową po piosenkarzu Ewą Krawczyk, a jedynym biologicznym synem artysty Krzysztofem Igorem Krawczykiem. Wiele osób zabrało głos w tej sprawie opowiadając się najczęściej po jednej ze stron konfliktu. Na temat osoby Ewy Krawczyk wypowiedziała się także bardzo lakonicznie, ale dosadnie pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka, którą artysta porzucił dla matki swojego jedynego biologicznego syna, Krzysztofa Igora Krawczyka.

Jak wiemy z medialnych doniesień, seniorka do tej pory nie odwiedziła grobu swojego byłego męża ze względów organizacyjnych i zdrowotnych, do których dorzuciła w wywiadzie niechęć do ewentualnego spotkania się z Ewą Krawczyk na cmentarzu. Media jednak obiegła jeszcze inna informacja, dotycząca metamorfozy, jaką przeszło miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka.

Okazuje się, że nagrobek artysty został wykonany przez nagrobkowego artystę Andrzeja Woźniaka, który według słów Andrzeja Kosmali podszedł do tego zadania dokładnie tak, jak Krzysztof Krawczyk podchodził do tworzenia utworów. Okazuje się także, że miejsce ostatniego spoczynku piosenkarza pełne będzie pozytywnej symboliki zaklętej w kształtach i kolorach.

Nie ulega wątpliwości, że chodź Krzysztof Krawczyk według słów Ewy Krawczyk nie chciałby, aby jego miejsce spoczynku było w centrum, jednak znając jego historię i przebieg kariery, a także wiedząc ilu wiernych fanów po sobie pozostawił, jego miejsce spoczynku zawsze będzie dla nich w centrum.

O tym się mówi: Głośna sprawa Pauliny N., matki trójki dzieci z Lublina. Światło dzienne ujrzały nowe fakty

Zerknij: Spór o majątek po Krzysztofie Krawczyku nadal trwa. Czy synowi artysty uda się podważyć testament