Kinga Rusin bez wątpienia jest jedną z najbardziej lubianych telewizyjnych prezenterek ostatnich lat. Ogromną rozpoznawalność i sympatię widzów przyniósł jej udział w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", którego prowadzącą była aż przez 15 lat. Nie zabrakło jej również podczas największych imprez i wydarzeń organizowanych przez stację.

Niestety, kilka miesięcy temu gwiazda ogłosiła, że... znika z anteny! Tym samym pożegnała się z programem, dzięki któremu fani poznali jej niezwykłą osobowość i na zawsze obdarzyli ją sympatią. Nie zmienia to jednak faktu, że Kinga wciąż bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie.

To właśnie tam publikuje kulisy ze swojego bajkowego życia podczas podróży dookoła świata. Azja, Europa, Afryka... Cała planeta stoi przed nią otworem! Czym tym razem pochwaliła się prezenterka? Ten wpis wywołał wśród fanów ogromne emocje...

Rusin świętuje niezwykłą rocznicę

Kiedy lubiana prezenterka ogłosiła, że porzuca życie w Polsce i wyrusza w podróż, jej fani byli niepocieszeni. Wszyscy zmienili jednak zdanie, gdy zobaczyli, jak bardzo Rusin kwitnie podczas swoich wojaży! Po jej ostatnim wpisie nie ma już żadnych wątpliwości, że brak pracy jej służy.

Przyczyną doskonałego samopoczucia prezenterki może być fakt, że na wakacjach towarzyszy jej ukochany - Marek Kujawa. Okazuje się, że w trakcie wycieczki świętowali oni pewną wyjątkową okazję...

"Wspólna wspinaczka na szczyt! A na samej górze nagroda. Warto było się̨ trochę̨ pomęczyć́ i wnieść́ nasze ulubione Chardonnay i kieliszki 325 m do góry. No to "za kolejny rok razem"!" - pochwaliła się Rusin.

źródło: Instagram/kingarusin
źródło: Instagram/kingarusin

Właśnie w tak nieprzeciętny sposób para postanowiła uczcić... 11. rocznicę swojego związku! Fani byli zachwyceni wpisem Rusin, a w komentarzach posypały się gratulacje i komplementy w stronę pary.

Takiego życia można prezenterce pozazdrościć!

Zobacz także: Katarzyna Łaska opowiedziała o ceremonii wręczenia Oscarów. Czy wokalistka poznała światowe gwiazdy kina

Może cię zainteresować: Nieprawdopodobna wiadomość dla fanów „Ranczo”. Paweł Królikowski pojawi się w najnowszych odcinkach serialu. Jak to możliwe

Pisaliśmy również o: Bardzo prosty i szybki przepis na serowe ciasto. Niezwykły smak i aromat tego ciasta polubi każdy