Nie ulega wątpliwości, że Justyna Steczkowska to prawdziwie utalentowana kobieta - nie ma chyba dziedziny, w której nie spróbowałaby swoich sił! Podczas swojej wieloletniej kariery zajmowała się śpiewaniem, pisaniem muzyki i tekstów, graniem na skrzypcach, projektowaniem ubrań, fotografią, aktorstwem filmowym i teatralnym. Nic więc dziwnego, że Steczkowską zna niemal każdy Polak.

W tym roku gwiazda będzie obchodzić 25-lecie swojej wyczerpującej działalności artystycznej. Taką okazję postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób. Przy pisaniu rocznicowej piosenki pomagała jej wokalistka, która cieszy się ostatnio ogromną kontrowersją... O kim mowa?

Steczkowska w duecie z piratką drogową?

Beata Kozidrak to naprawdę utalentowana wokalistka, która wraz z zespołem Bajm skradła swoimi hitami serca wszystkich Polaków. Jej nieprzerwana sława trwa już od 1978 roku, a piosenkarka wciąż zyskuje sobie coraz to nowych wielbicieli.

Niestety, gwiazdy to również ludzie i zdarza im się popełniać błędy. To właśnie ogromnym błędem można nazwać wybryk Kozidrak, która zasłynęła ostatnio jako... piratka drogowa. Wokalistka została zatrzymana za przekroczenie prędkości - szybko okazało się jednak, że gwiazda miała we krwi kilka promili alkoholu!

Tego z pewnością nie mogła przewidzieć Steczkowska, która jeszcze przed drogową wpadką napisała z Kozidrak nową piosenkę. 3 października obie wokalistki wystąpią na poznańskiej scenie i wykonają nowy utwór. Steczkowska, zapraszając swoich fanów na występ, postanowiła jednocześnie zaapelować do nich o wyrozumiałość w stosunku do Beaty.

źródło: Instagram/justynasteczkowska
źródło: Instagram/justynasteczkowska

"Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą" - napisała wokalistka na swoim Instagramie.

Jak fani przyjmą ich wspólną piosenkę?

Zobacz także: Wielki powrót zakochanych. Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem. Jak wygląda ich miłość? Ten widok rozczulił wszystkich

Może cię zainteresować: Konflikt Magdy Gessler i Weroniki Rosati trwa w najlepsze. Restauratorka jednym słowem wbiła szpilę aktorce. Takiego wpisu nie spodziewał się nikt

Pisaliśmy również o: Nieprawdopodobna wiadomość dla fanów „Ranczo”. Paweł Królikowski pojawi się w najnowszych odcinkach serialu. Jak to możliwe