Jakiś czas temu media na całym świecie huczały o tym, że jedna z ulubionych par amerykańskiego show-biznesu zakończyła swój związek. Mowa oczywiście o Jennifer Lopez i Aleksie Rodriguezie, którzy byli ze sobą już kilka lat, a nawet planowali ślub. Niestety, ich relacja - ku rozpaczy fanów - nie przetrwała próby czasu.

Chociaż Jennifer początkowo była zrozpaczona zerwaniem z ukochanym, to wygląda na to, że znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny, a w dodatku... swojego byłego narzeczonego!

Ich związek przestał już być jedynie domysłem, a para odważnie pokazuje się w swoim towarzystwie, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Jak wygląda obecnie ich relacja?

Stara miłość nie rdzewieje

Bena Afflecka - kolegę po fachu, z którym już niedługo później zaiskrzyło - Jennifer poznała prawie dwie dekady temu, a już niebawem po tym para zaręczyła się i zaczęła planować ślub. Jego pierwszy termin został jednak przesunięty, a później - zaledwie kilka dni przed tym, jak ślub w końcu miał się odbyć - para zupełnie odwołała ceremonię i po dwóch latach związku rozstała się.

Zarówno J.Lo, jak i Affleck szybko znaleźli szczęście u boku innych osób i wyglądało na to, że na kilkanaście lat zupełnie o sobie zapomnieli. Okazuje się jednak, że ich miłość przetrwała wszystkie niedogodności, aby para mogła znów do siebie powrócić...

Lopez i Affleck już nie ukrywają tego, że ich uczucie przeżywa drugą młodość. Tym razem ich związek wygląda jednak na o wiele poważniejszy - Jennifer rozważa przeprowadzkę do ukochanego, który mieszka na drugim końcu kraju, a Ben prowadzi poszukiwania idealnego pierścionka zaręczynowego.

Dowodem wielkiego uczucia, jakim darzą się zakochani, może być ich zachowanie podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Para nie szczędziła sobie pełnych miłości spojrzeń oraz drobnych czułości. Wszyscy godnie stwierdzili, że zakochani naprawdę do siebie pasują.

Czy tym razem ich związek przetrwa wszystkie przeciwności losu?