Joanna Pacuła, gwiazda która mogła zrobić karierę międzynarodową, a nawet światową w Hollywood, o czym marzy każda aktorka. Jej życie zawodowe to ogromny dowód na to, że kariera w świecie kina amerykańskiego była w jej przypadku bardzo realna.

Dlaczego jej kariera przyhamowała?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Thomas Brennan (@brennan7578)

Polska gwiazda kina Joanna Pacuła od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, nominowana była do złotego globu. Miała na swoim koncie role zagrane u boku największych gwiazd kina Hollywood. Mimo tak ogromnych możliwości i osiągnięć, gwiazda nagle zniknęła z oczu miłośników kina, ku zaskoczeniu największych jej fanów. Wielu ludzi uważa, że za jej zakończeniem kariery filmowej stał ówczesny mąż.

Joanna Pacuła urodziła się 2 stycznia 1957 roku w Tomaszowie Lubelskim. Jest polską aktorka filmowa, telewizyjną, teatralną. Wielu także wie, że Joanna Pacuła fantastycznie odnalazła się także w modelingu. W rodzinnym Tomaszowie Lubelskim od lat jest niekwestionowaną gwiazdą, jedyną sławną osobą z tego miasta. Aktorką Joanna Pacuła chciała być od zawsze. Od najwcześniejszych lat interesowała się teatrem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Górna Ogląda (@gornaoglada)

Z rodzinnego miasta do Warszawy wyjechała tylko w jednym celu, który był oczywisty: Szkoła Aktorska. Była tak utalentowana, że egzaminy zdała za pierwszym razem. Była wolnym duchem, ale bardzo poukładanym i zdyscyplinowanym. Jak wyznała w wywiadzie, podczas nauki w szkole aktorskiej na wagarach była jedynie dwa razy.

Szybko stała się gwiazdą kina i seriali z czasów PRL. Była ucieleśnieniem marzeń mężczyzn, a jej wyraźne, ostre rysy twarzy w plastyczny sposób pozwalały operatorom kamer na dowolną grę światła i cieni. Dość szybko zamarzyła sobie rozwój kariery poza granicami kraju. Gdy w 1981 roku wybucha w Polsce stan wojenny, Joanna Pacuła przebywa w Paryżu i postanawia nie wracać do Polski.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ric Govea (@ric_govea)

Magazyn "People" uznał ją za najpięknięjszą na świecie. Dlaczego zniknęła z ekranów kin? Jej mąż był producentem filmowym, który sprzeciwiał się przyjmowaniu przez aktorkę bardzo obiecujących ról. Przeszkadzało mu to, że pojawiała się na planie występując nago. To radykalnie wyhamowało jej karierę i zaczęła grywać w produkcjach kategorii B.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wielkie zmiany w programie „The Voice of Poland”. Zmiana składu jurorskiego i grona prowadzących to dopiero początek

Zerknij: Wielka przemiana gwiazdy znanej z serialu „M jak miłość”. Tak odważnego kroku fani kompletnie się nie spodziewali