Dzień ślubu to dla wielu osób najważniejszy i niepowtarzalny moment w życiu. Stanięcie na ślubnym kobiercu a następnie zabawa wśród najbliższych potrafi być prawdziwym spełnieniem marzeń. Nic więc dziwnego, że pewna panna młoda postanowiła wybrać właśnie ten dzień, by przekazać ukochanemu pewną ważną wiadomość... Co się stało na ich ślubie?

Pan młody nie spodziewał się takiego prezentu

Jamie Forbes, pochodząca z Północnej Karoliny w Stanach Zjednoczonych, zawsze miała jedno największe marzenie: założyć rodzinę. Pomimo tak jasno postawionego celu, kobieta przez lata nie mogła znaleźć "tego jedynego", z którym mogłaby w końcu uwić rodzinne gniazdko. Po wielu miłosnych niepowodzeniach, Jamie postanowiła założyć konto na portalu randkowym. Wtedy zaczęła się jej największa przygoda.

Już niebawem za pośrednictwem portalu Forbes poznała Charliego - swoją prawdziwą bratnią duszę i przyszłego męża. Para pokochała się tak mocno, że zaledwie po pół roku znajomości postanowiła wziąć ślub.

Dla Jamie wreszcie nadszedł ten wyjątkowy dzień, w którym poślubi ukochanego i będzie mogła założyć rodzinę. Postanowiła jednak zrobić Charliemu pewną niespodziankę, która zaskoczyła wszystkich obecnych na ślubie.

Podczas wygłaszania swojej przysięgi małżeńskiej i wyznawania miłości przyszłemu małżonkowi, panna młoda wręczyła Charliemu prezent. Nikt poza nią nie miał pojęcia o tym, co znajduje się w środku...

"Od chwili, kiedy wyszedłeś z pracy, by pomóc mi przepchnąć zepsuty samochód, wiedziałam, że jesteś tym, którego chcę mieć zawsze obok siebie. Proszę, przyjmij ten prezent. To najcenniejsza rzecz, jaką ci dam i mam nadzieję, że sprawi, że uszczęśliwi cię tak samo, jak ty mnie uszczęśliwiłeś" - powiedziała, wręczając ukochanemu prezent.

Zaskoczony pan młody otworzył pudełku, by zobaczyć w środku... zdjęcie USG, na którym rysowało się ich przyszłe dziecko. Charlie zaniemówił, a Jamie złapała za mikrofon by oficjalnie oznajmić, że jest w ciąży. Szybko rozległy się wiwaty radości, a zszokowany pan młody wziął swoją przyszłą żonę w objęcia.

Całość została uwieczniona na filmiku, który na YouTubie zdobył już ponad 6 milionów wyświetleń. Również w komentarzach pod nagraniem posypały się gratulacje w stronę pary.

Wesele z pewnością było niezapomniane!

Zobacz także: Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz z ważnym apelem. Prowadzący skrytykowali dziennikarzy TVN. O co chodzi

Może cię zainteresować: Marina Łuczenko-Szczęsna chwali się pokojem syna. Jak mieszka mały Liam? To wnętrze naprawdę robi wrażenie

Pisaliśmy również o: Meghan Markle i książę Harry zostali wygwizdani przez uczestników gali National Television Awards. Nikt nie spodziewał się takiego zachowania