O córce znanego skoczka narciarskiego Adama Małysza zrobiło się znacznie głośniej w chwili, gdy do prasy trafiły informacje o przygotowaniach do ślubu.

Nie ulega wątpliwości, że dzień uroczystości ślubnych był mocno komentowany przez wszystkie media i tabloidy.

Po ślubie czas na dzidziusia?

To wydarzenie było opisane na wskroś, od wyglądu panny młodej, przez krój sukni ślubnej, po miejsce uroczystości, listę gości oraz prezenty, jakie para młoda dostała od rodziców Karoliny. Okazuje się bowiem, że teściowie pana młodego w prezencie ślubnym ofiarowali im mieszkanie.

Jak donosi "JastrzabPost", córka legendy polskiej skoczni narciarskiej Karolina Małysz–Czyż długo nie zniknie z nagłówków tabloidowych. Powody są oczywiste – skoro miał miejsce ślub, para młoda otrzymała mieszkanie, nic nie powinno stać na przeszkodzie według zainteresowanych tym dziennikarzy, aby niedługo móc napisać o tym, że Karolina Małysz–Czyż i jej mąż Kamil spodziewają się potomstwa.

Córka Izabeli i Adama małyszów Karolina wyznała w wywiadzie, że póki co zamierzają mieszkać w Krakowie, gdzie wciąż studiują. Z mediów wiadomo jednak, że mieszkanie jeszcze nie zostało wybrane, gdyż rodzice panny młodej wzięli pod uwagę fakt, że młodzi jeszcze nie wiedzą gdzie będą mieszkać, kiedy zechcą się przeprowadzić i czy będzie to Kraków, czy Ustroń, czy może jednak Wisła.

Karolina Małysz – Czyż wyznała w wywiadzie, że chociaż lubi dzieci, nie jest jeszcze gotowa na zostanie mamą - Nie wiemy jeszcze, gdzie chcemy zamieszkać. (...) Lubię dzieci, ale nie czuję się jeszcze gotowa, by mieć swoje.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Księżna Kate w czwartej ciąży? Wszyscy są pewni. Czy ten szczegół wszystko tłumaczy

Zerknij: Krzysztof Krawczyk Junior jest szczęśliwy. Czeka go wielkie wydarzenie. To zaskoczy wszystkich. O co chodzi