Jak podaje portal "Pomponik", syn Krzysztofa Krawczyka na poważnie myśli o związaniu swojej przyszłości ze sceną muzyczną. Krzysztof Krawczyk Junior wystąpił w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Bilety na jego koncert rozeszły się jak świeże bułeczki.

Występ Krzysztofa Krawczyka Juniora

W niedzielę 12 września w Teatrze Muzycznym w Łodzi miał miejsce wyjątkowy koncert. W jego trakcie na scenie pojawili się podopieczni łódzkiego Studia Integracji, a wśród nich syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Cwynar opiekun Studia z dumą wskazywał, że każdy z występujących dał z siebie wszystko i był tak samo ważny.

Zaproszenia na wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki i od miesiąca nie było szans na ich zdobycie. W trakcie koncertu na widowni nie zabrakło Mariana Lichtmana. Trubadur przyznał, że pojawił się, aby udzielić Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi wsparcia, którego tak bardzo potrzebuje. Lichtman zapewnił, że syn jego przyjeciale pokaże już niebawem na co go stać.

Walka o spadek

Już niebawem Krzysztof Krawczyk Junior spotka się z Ewą Krawczyk w sądzie. "Wirtualna Polska" wskazuje, że rozprawa ma się odbyć 20 września. Mają zostać na niej porównane 2 testamenty sporządzone przez artystę. Pierwszy został przygotowany w 2002 roku, drugi w ubiegłym roku.

Ewa Krawczyk ma wskazywać, że oba dokumenty są dokładnie takie same, a z ich zapisów wynika, że to właśnie ona dziedziczy wszystko. Ma to jednak stać w sprzeczności z tym, co obiecywać miał Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi jego ojciec. Artysta miał zapewniać swojego jedynego biologicznego potomka, że nie zostawi go bez pieniędzy.

Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska
Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska
Ewa Krawczyk/YouTube @Wirtualna Polska

Myślicie, że Junior ma szansę na odniesienie sukcesu jak jego tata?

To też może cię zainteresować: Adrianna Biedrzyńska złożyła córce wzruszające życzenia. Jak zmieniała się jej relacja z Michaliną Robakiewicz? Niezwykła historia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz z ważnym apelem. Prowadzący skrytykowali dziennikarzy TVN. O co chodzi

O tym się mówi: Niespodziewany zwrot akcji podczas ślubu. Pan młody nie mógł uwierzyć własnym oczom. Ukochana podarowała mu coś niezwykłego