Początki Adrianny Biedrzyńskiej jako aktorki sięgają aż 1983 roku, kiedy to - jeszcze jako studentka łódzkiej szkoły filmowej - zadebiutowała na deskach teatru. W tamtym momencie jej kariera zaczynała nabierać tempa, a już wkrótce Biedrzyńska otworzyła sobie drogę do ogólnopolskiej sławy. Obecnie jej filmografia oraz lista spektakli teatralnych sięga już kilkudziesięciu pozycji, a sama aktorka ani na moment nie zwalnia tempa.

W tym wszystkim gwiazda nie zapomina o tym, co jest w życiu najważniejsze i całą sobą poświęca się rodzinie - pomimo tego, że jej dziecko już dawno jest dorosłe. Niedawno złożyła swojej córce wyjątkowe życzenia z okazji urodzin. Co napisała?

Rodzone najlepsze przyjaciółki

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Biedrzyńska jest niezwykle aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się z fanami poczynaniami ze swojego życia. Ostatnio opublikowała na swoim profilu dwa niezwykle ważne posty. Jeden z nich z okazji 9. rocznicy związku z ukochanym, drugi - z okazji 27. urodzin córki.

Michalina Robakiewicz, córka aktorki, skończyła w tym roku już 27 lat. Jest ona owocem miłości Biedrzyńskiej z jej pierwszym mężem, Maciejem Robakiewiczem. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna przejęła po mamie ogromny talent - już kilkanaście lat temu zaczęła ona bowiem próbować swoich sił w polskich serialach, m.in. w "Klanie" i "Na Wspólnej".

Chociaż relacje matki z córką nie zawsze były udane, a osłabiły się jeszcze bardziej podczas rozwodu Biedrzyńskiej z pierwszym mężem, to obecnie kobiety są naprawdę dobrymi przyjaciółkami i zawsze mogą liczyć na siebie nawzajem.

źródło: Instagram
źródło: Instagram

"27 lat temu… Dokładnie o tej godzinie, o której piszę - 00:40, 10 czerwca, przyszła na świat moja mała córeczka… Najpiękniejszy moment w życiu matki. Happy Birthday Misiu" - napisała Biedrzyńska pod intymnym zdjęciem z córką.

Fani aktorki byli zachwyceni tak wzruszającym momentem!

Zobacz także: Lech Wałęsa ma poważne kłopoty zdrowotne. Polityk zdradził jak wygląda jego codzienne życie. Nie jest lekko

Może cię zainteresować: Wielkie zmiany w programie „The Voice of Poland”. Zmiana składu jurorskiego i grona prowadzących to dopiero początek

Pisaliśmy również o: Najnowsze zdjęcie Pauliny Sykut – Jeżyny zrobiło furorę w sieci. To nieprawdopodobne, jak prezenterka upodobniła się do znanej piosenkarki