Niezwykle smutną informację przekazały Media 9 września bieżącego roku. odszedł znany i kochany przez wielu Polaków aktor Wiesław Gołas. Odszedł w wieku 90 lat, jak podały media.

Gdzie spocznie legenda polskiego kina?

Wielu internautów pamiętających jego rolę Tomka czereśniaka, W jaką Wcielił się w serialu Czterej pancerni i pies było w ogromnym szoku. Jak podaje pomponik, zmarły artysta Wiesław Gołas będzie pochowany bardzo zaskakującym miejscu.

Jak podaje tabloid, ostatnie pożegnanie artysty znanego z seriali takich jak "Czterdziestolatek", czy "Kapitan Sowa na tropie", zaplanowane jest na 14 września. Jak wielu mogłoby się spodziewać, aktor mógłby spocząć w Alei zasłużonych, jednak najbliżsi artysty zdecydowali inaczej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @okiem_kawki

Okazuje się bowiem, że spory wpływ na decyzję rodziny Wiesława Gołasa było skromne życie, jakie prowadził - Wiesław był wielkim aktorem, którego kochały miliony. I choć mógłby odcinać kupony od swojej sławy, żył bardzo skromnie. Miał skromnie urządzone mieszkanie, nie jeździł drogimi autami. Był bardzo skromnym człowiekiem i tak też chciał zostać pochowany - wyjawił tabloidowi przyjaciel artysty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Minister w MŚiW (@b.m_73)

W związku z czym, aktor nie spocznie jak wiele innych gwiazd w Alei zasłużonych, a pochowany zostanie w grobie rodzinnym na starych Powązkach w Warszawie. miejsce to znajduje się w pobliżu kościoła, a pochówek legendy polskiego kina będzie miał państwowy charakter, co sugerować może przybycie ważnych rządowych osobistości. Ten wspaniały, kochany przez wielu Polaków aktor odszedł w wieku 90 lat. w rozpaczy pozostawił drogą mu i ukochaną żonę Marię, a także córkę Agnieszkę.

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski potwierdza, że jego przepowiednie się spełniają. Czy na ulice w Polsce wyjdą mundurowi

Zerknij: Krzysztof Krawczyk Junior jest szczęśliwy. Czeka go wielkie wydarzenie. To zaskoczy wszystkich. O co chodzi