Wielu internautów doznało prawdziwego szoku dowiadując się, że Beata Kozidrak po dwóch tygodniach od swoje wpadki wraca z przytupem na scenę pomimo, że pierwotnie Postanowiła zrezygnować z koncertowania, oraz pokazywania się w mediach.

Beata Kozidak wystąpi za niebotyczną kwotę?

Na stronie, na której można nabyć bilety na koncert widać cennik, który zaczyna się od niebanalnej kwoty 99 złotych za sztukę wzwyż. Karnety typu VIP to już wydatek rzędu 399 złotych i mimo tej ceny, szybko się sprzedały!

Jak donosi "Pomponik", początek października tego roku przyniesie nam kolejny występ Beaty Kozidrak na żywo. Czy Justyna Steczkowska chce podnieść na duchu Beatę Kozidrak, czy jedynie działa według wcześniejszego planu?

Według medialnych doniesień 3 października tego roku Beata Kozidrak i Justyna Steczkowska wystąpią razem z okazji 25-lecia pracy artystycznej Justyny.

To będzie dobra okazja dla Beaty Kozidrak, aby w mediach całkowicie zakończyć temat wydarzeń z pierwszego września. Wokalistka będzie mogła pokazać, że muzycznie i artystycznie w ogóle nie straciła werwy i pasji. Justyna Steczkowska na swoim profilu na Instagramie poinformowała fanów o trasie koncertowej, jaka ma się odbyć z okazji jubileuszu, oraz o tym, że obiecany fanom wcześniej utwór skończyła już nagrywać w połowie sierpnia razem ze znaną wokalistką Beatą Kozidrak.

Koleżankę po fachu przedstawiła także jako rewelacyjną wokalistkę, koleżankę mającą Serce na dłoni, oraz zwyczajnie fajną osobę - (...) PROSZĘ Was Kochani ❤️ o wyzbycie się wszelkich ocen. Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim 🙏❤️ (...)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Szczęśliwy grzybiarz wrócił do domu z ponad 6 kg grzybów. Po ponad pół godzinie zaskoczyło go to, co zobaczył

Zerknij: Termin ostatniego pożegnania Wiesława Gołasa jest już znany. Miejsce spoczynku wielu zaskoczy. O co chodzi