Jak podaje "JastrzabPost", Aleksandra Kwaśniewska która dołączyła do grona wspaniałego zespołu programu "Miasto Kobiet", niemal natychmiast przeszła oszałamiającą metamorfozę. Nie ulega wątpliwości, że powrót na szklane ekrany był wielkim wydarzeniem zarówno dla niej, jak i dla jej bliskich, sympatyków i fanów.

Oszałamiające efekty pracy stylistów

Ona sama z wielkim podekscytowaniem opublikowała informacje o powrocie do telewizji na swoim koncie na Instagramie. Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej wprawdzie wyraził swój lęk i zaniepokojenie jej powrotem do telewizji za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak z pewnością widząc jak świetnie radzi sobie przed kamerą jest z niej bardzo, bardzo dumny.

Aleksandra Kwaśniewska staje się prawdziwą gwiazdą, chociaż to jej udział w programie "Taniec z Gwiazdami" pozwolił szerszej publiczności poznać ją lepiej. Po długiej nieobecności w mediach i w telewizji, Aleksandra Kwaśniewska dołączyła do grona pięknych prowadzących program "Miasto Kobiet", które niegdyś prowadziła już Marzena Rogalska.

Oprócz Aleksandry Kwaśniewskiej i wspomnianej Marzeny rogalskiej, 3:00 prowadzącą program jest Olga łęgosz. na instagramowym koncie Aleksandry Kwaśniewskiej pojawiło się zdjęcie z bardzo ciekawym opisem. okazuje się bowiem, że córka były pary prezydenckiej tą publikacją chciała wyrazić zachwyt nad pracą stylistów, którzy w niesłychanie spektakularny sposób wydobyli z pięknej urody Aleksandry wszystko, co najlepsze.

Nic dziwnego, że Młoda dziennikarka nie mogła się oprzeć pokusie, by zrzucić to zdjęcie do sieci.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Smutne doniesienia płyną od Doroty Gardias. Dziennikarka zmaga się bardzo ciężką chorobą. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Termin ostatniego pożegnania Wiesława Gołasa jest już znany. Miejsce spoczynku wielu zaskoczy. O co chodzi