Jak podaje portal "Lelum", ostatni rok nie jest łatwy dla królowej Elżbiety II. Musiała uporać się ze śmiercią męża, księcia Filipa. Teraz przyszedł kolejny cios, zmarł jej przyjaciel Timothy Colman. Mężczyzna odszedł w wieku 91 lat. Przyczyna śmierci nie została podana do publicznej wiadomości.

Trudne chwile królowej Elżbiety II

Zasiadająca na brytyjskim tronie monarchinii ma za sobą niezwykle trudne chwile. W kwietniu tego roku zmarł książę Filip, z którym spędziła ponad 70 lat swojego życia. W dniu pogrzebu księcia Edynburga na królową Elżbietę spadł kolejny cios - zmarł jej bliski współpracownik - Michael Oswald.

Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News
Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News
Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News

Tym razem królowa Elżbieta II musi pożegnać swojego bliskiego przyjaciela Timothy'ego Colmana, którego znała od lat. Był on mężem kuzynki królowej Elżbiety II - Mary Bowes Lyon, z którą ożenił się w listopadzie 1951 roku.

Colman ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. W latach 70. ubiegłego wieku udało mu się pobić kilka żeglarskich rekordów. Ukochana żona 91-letniego Colmana odeszła w styczniu tego roku.

O Colamanie mówiono zawsze dobrze. Podkreślano, że miał ogromną wiedzę i chętnie udzielał rad. Jednym z jego największych zainteresowań była przyroda, jednak to rodzina znajdowała się dla niego zawsze na pierwszym miejscu.

Nie wiadomo, co było oficjalną przyczyną śmierci Timothy'ego Colmana. Wiadomo, że przyjaciel królowej Elżbiety II zmarł w czwartek 9 września w otoczeniu najbliższych w swoim domu w Bixley Manor (w okolicach Norwich).

To też może cię zainteresować: Jak będzie wyglądać ostatnie pożegnanie królowej Elżbiety II? Zagraniczny portal zdradza zaskakujące szczegóły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzruszające chwile na ostatnim pożegnaniu św. pamięci Wiesława Gołasa. Ostatnie życzenie aktora zostało spełnione

O tym się mówi w Polsce: Mocne słowa Lecha Wałęsy o kościele katolickim. "Trzeba zrobić porządek w Kościele"

O tym się mowi na świecie: Niepokojące doniesienia z jednego z krajów. Lekarze alarmują. Czy powinniśmy się obawiać kolejnej pandemii