Wiele wskazuje na to, że wizje i poczucia Krzysztofa Jackowskiego, jednego z najsławniejszych jasnowidzów w Polsce, mniej lub bardziej precyzyjnie spełniają się jedna po drugiej.

Jego wizje przerażają i budzą gniew. Czy czeka nas Polexit?

Jasnowidz wspomniał wielokrotnie o niecnych planach rządu, jakie etapami są realizowane tak, abyśmy tego nie zauważyli i nie wszczeli awantury. Wielokrotnie wspominał w swoich wizjach transmitowanych na żywo na kanale YouTube, że zaczną powstawać w krajach objętych pandemią miejsca przypominające obozy koncentracyjne, a gdy społeczeństwa się zorientują, co się święci, będzie już za późno.

Opowiadał także o bardziej lokalnych wydarzeniach, jak stan wyjątkowy wzdłuż wąskiego pasa kraju bezpośrednio przylegającego do granicy z Białorusią, czy zablokowanie Kanału Sueskiego. Krzysztof Jackowski wspomniał także o tym, że jeden z najważniejszych polityków w Polsce zdecyduje się na dymisję, a Polska wystąpi z Unii Europejskiej.

W swojej najnowszej transmisji na żywo dzielonej z Krzysztofem Woźniakiem, Jasnowidz omówił także możliwość wystąpienia paniki wywołanej sztucznie. Panowie poruszyli także bardzo ważny i trudny jednocześnie temat dla wielu Polaków, mianowicie skutki ewentualnego wprowadzenia tak zwanego podatku katastralnego.

Może on doprowadzić do tego, że wielu Właścicieli nieruchomości może nie być stać na opłacenie podatku, co może skutkować utratą tej nieruchomości. Panowie umówili także problem przewidywanego kryzysu, który skutkować będzie ogromnym zadłużeniem społeczeństwa, strachem przed posiadaniem czegokolwiek, bezrobociem oraz trudnością w zarobkowaniu.

Krzysztof Woźniak, gość transmisji na żywo Krzysztofa Jackowskiego wskazał również na poważny problem dotyczący wprowadzanych przez polityków podatków, które mogą spowodować masowe wyprzedawanie się z majątków ludzi, których nie będzie stać na opłacenie owych podatków, na czym skorzystają ludzie mający pieniądze i wiedzący, kiedy dany podatek będzie cofnięty przez rząd.

Ci właśnie ludzie będą masowo wykupywać to, co będą sprzedawać mniej majętni obywatele, przez co zamożni staną się jeszcze zamożniejsi, a biedni staną się jeszcze biedniejsi.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kolejne sekrety małżeństwa Dody wychodzą na jaw. To mrozi krew w żyłach. O co chodzi

Zerknij: Mocne słowa Lecha Wałęsy o kościele katolickim. "Trzeba zrobić porządek w Kościele"