"Super Express" podaje wstrząsające wiadomości na temat Beaty Kozidrak. Jak podaje tabloid, piosenkarka i liderka zespołu Bajm ma w zamiarze opuścić granice Polski wraz z najbliższymi, w celu spędzenia wakacji w ciepłych krajach.

Beata Kozidrak ucieka przed problemami?

Spore grono internautów oburzyło się na te wieści. Piosenkarka Beata Kozidrak po wydarzeniach z pierwszego września tego roku wciąż przechodzi trudne chwile, zmagając się z falą krytyki, jaka spada na nią ze strony internautów.

Jak podał w mediach reprezentujący ją prawnik, nie zanosi się w jej sprawie na karę więzienia. Chodź publikacje prasowe i komentarze internautów nie pozostawiły na artystce suchej nitki, najbliżsi stając w jej obronie tłumaczyli jej postępowanie zmęczeniem oraz stresem.

Głos zabrała w jednym z wywiadów przyjaciółka piosenkarki, opowiedziała o towarzyszących Beacie Kozidrak ciągłym stresie i napięciu. Zapracowana artystka ciągle przebywała poza domem i szczęśliwa była w momencie, gdy mogła nareszcie wrócić do domu. Jak dodała przyjaciółka artystki, była ona wielokrotnie wyczerpana, niezwykle zmęczona, pozbawiona szans na chwilę relaksu.

Jeden z magazynów opublikował informację, że wokalistka zespołu Bajm Beata Kozidrak chcąc uciec chwilowo od problemów związanych z jazdą na podwójnym gazie, postanowiła spakować się i wyjechać z najbliższymi do marbelli znajdującej się w południowej części Hiszpanii. czytając o tym internauci nie kryją oburzenia - "SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI?", "Najpierw proces potem wakacje", "Ja mam masę stresu, chyba się napiję i wsiądę do auta", "Czy pojedzie tam samochodem?"

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Moje wnuki nigdy nie dziękują mi za pieniądze, które wysyłam im na urodziny i święta. Czy powinienem przestać wysyłać im pieniądze

O tym się mówi: Wzruszające chwile na ostatnim pożegnaniu św. pamięci Wiesława Gołasa. Ostatnie życzenie aktora zostało spełnione